Акція «За чисте довкілля»

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року №777-р, відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 27.02.2014 року №77, листа Мінрегіону України від 26.02.2019 року № 7/11.3/3119-19 «Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в області та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування і створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення виконавчий комітет Вараської міської ради оголошує з 15 березня 2019 року про необхідність проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Наймасштабніше прибирання – день благоустрою територій населених пунктів - 20 квітня 2019 року (суботника).

Акція триватиме з 15 березня по 5 травня 2019 року.

У рамках заходу жителів міста просимо провести роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних майданчиків, місць для вигулу домашніх тварин (собак), кладовищ, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, висаджування зелених насаджень (дерев, кущів, газонів, квітників), забезпечення очищення від сміття берегів річки Стир.

Задля чистого довкілля у нашому місті просимо долучитися до благодійної справи всіх небайдужих жителів міста, волонтерів, депутатів, учнівсько-студентську молодь, державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування та трудових колективів, представників громадських об’єднань.

Проте, щоб дійсно якісно і в оптимальні терміни виконати весь обсяг робіт, потрібно всім разом, всією громадою братися до роботи. Ми надіємось, що в цьому році до справи прибирання також долучаться громадські організації міста, релігійні громади, керівники підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі усіх форм власності. Взявши участь в акціях кожен з нас повинен усвідомити та зрозуміти одну важливу істину: « Чисто не там де прибирають, а там де не смітять»…..

Не залишаймося байдужими. Зробімо всі разом, щоб наше місто Вараш було чистим і охайним. Більш детальну інформацію щодо проведення акцій можна отримати у відділі муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-40-15.