13-14 червня 2019 року буде працювати V Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2019)» (урочисте відкриття виставки відбудеться 13.06.2019 о 9.30 год. за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», м.Рівне, вул. Д.Галицького, 27).

З метою популяризації і пропаганди питань енергоефективності, енергозбереження та захисту навколишнього природного середовища Рівненська обласна державна адміністрація оголошує Конкурс фотографій «Енергоефективне місто (будинок, установа тощо)» серед професіоналів та аматорів усіх вікових категорій, що буде проходить з 16.04.2019 по 24.05.2019.

Тематика Конкурсу: висвітлення питань енергозбереження, енергозаощадження та захисту довкілля регіону.

Переможці Конкурсу будуть визначатися шляхом таємного голосування відвідувачами Виставки.

Окрім того, переможці будуть відзначені Грамотами заступника голови ОДА, відповідального з питань енергоефективності ОДА та заохочувальними призами (за I, II, III місця).

Бажаючих прийняти участь у зазначеному конкурсі просимо надсилати роботи (відповідно до вимог) до Рівненської обласної державної адміністрації на адресу: 33027, м. Рівне, вул. І.Вишенського, 4а, але не пізніше ніж до 24.05.2019.

Контактні особи: Катерина Ковтун (e-mail: energozb_rivne@ukr.net, телефакс: +380362 28-88-68, +38 098 64-11-560).

Вимоги до оформлення конкурсних робіт:

1. Учасник конкурсу може подати не більше 1 фотографії для участі.

2. Автори фотографій несуть відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт.

3. Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються.

4. Роботи на фотоконкурс надсилати ОДА (департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності) на адресу: 33027, м.Рівне, вул. Вишневського, 4-а не пізніше ніж до 24.05.2019.

5. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються.

Вимоги до оформлення фотографій:

1. На звороті фотографії зазначається: прізвище , ім’я, по-батькові учасника, назва населеного пункту, назва району (міста обласного значення, об’єднаної територіальної громади), адреса електронної пошти (за наявності) та контактний номер телефону.
  2. Оформлення фотографій у форматі А4, орієнтація книжкова або альбомна.