Відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173, виконавчий комітет Вараської міської ради оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Вараської міської ради за районами:

1. мікрорайон Вараш;

2. мікрорайон Будівельників, вулиця Ринкова;

3. мікрорайон Перемоги, мікрорайон Ювілейний, вул.Т.Боровця, Промислова зона, гаражна зона, приватний сектор;

4. село Заболоття.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

Виконавчий комітет Вараської міської ради, майдан Незалежності, 1, м.Вараш, Рівненська обл., 34400.

Підстава для проведення конкурсу.

Рішення Вараської міської ради від 28.02.2014 №1181 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Кузнецовськ»; рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 12 квітня 2019 року №74 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Вараської міської ради»; рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 23 квітня 2019 року №87 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12.04.2019 №74 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезенняпобутових відходів на території Вараської міської ради».

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами проведення конкурсу.

Місце: Виконавчий комітет Вараської міської ради – майдан Незалежності,1, м.Вараш, Рівненська обл., 34400, ІІІ-й поверх (мала зала засідань).

Дата та час: ­­­­­­­­­­ ­­­­­­27 травня 2019 об 11:00 год.

Відповідальна особа: Савченко Ірина Іванівна – начальник відділу майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради, тел.: (03636) 2-46-64.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів, наявність в установчих документах виду діяльності у сфері поводження з побутовими відходами;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів, та характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення.

Станом на 01.01.2019:

Населення території Вараської міської ради – 43,55 тис. осіб;

територія Вараської міської ради – 1358,6 га.

Житловий фонд – 767 будинків, з них:

- багатоквартирні житлові будинки – 183 (в т.ч.: десятиповерхові – 4; дев’ятиповерхові – 103; шестиповерхові – 3; п’ятиповерхові – 73);

- індивідуальні житлові будинки – 584.

Площа багатоквартирного житлового фонду міста – 719,91 тис. м².

У всіх багатоквартирних будинках централізоване теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

Юридичних осіб – 387; фізичних осіб – 1204.

Відстань від межі міста до полігону для захоронення твердих побутових відходів – 5 км.

Кількість контейнерів – 403 шт.

Характеристика та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами.

Проектна потужність полігону по захороненню твердих побутових відходів – 717,6 тис.м3, загальний обсяг – 638,9 тис.м3/178,6 тис.т. Площа земельної ділянки 6,445 га, тип відкритий. Рік введення в експлуатацію – 1992. Наявна система збирання і знезараження фільтрату. Обсяг захоронених ТПВ у 2018р – 58,6 тис. м3.

Полігон по захороненню ТПВ знаходиться за межами міста (Володимирецький р-н, землі Лозківської сільради), відстань від межі міста до полігону ТПВ – 5 км.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

До 10:00 год. 27 травня 2019 року.

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті за адресою: Виконавчий комітет Вараської міської ради (каб.201), майдан Незалежності, 1, м.Вараш, Рівненська обл., 34400.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями проводитиметься 27 травня 2019 року об 11:00 год. у приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради (майдан Незалежності,1, м.Вараш, Рівненська обл., 34400, ІІІ-й поверх, мала зала засідань).

Конкурсну документацію учасник конкурсу може отримати особисто в приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради (м.Вараш, майдан Незалежності,1, каб.201) або поштою.