13 – 14 червня в місті Рівне відбудеться V Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2019)» в рамках якої буде проведений Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

Захід проводитиметься Рівненською обласною державною адміністрацією за підтримки Інституту технічної тепло-фізики НАНУ, Національного технічного університету України «КПІ» ім.І.Сікорського (Інститут енергозбереження і енергоменеджменту), Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Основною метою форуму є: об’єднання зусиль представників влади, бізнесу, громади, науки й виробництва для впровадження енергоефективних технологій. Також, це можливість зустрічі потенційних бізнес-партнерів, розширення ділових відносин, обмін досвідом, наукових дискусій та обговорень, тематичних презентацій (тощо) у сфері енергозбереження.

Ділова програма заходу складатиметься із двох частин:

- виставка, що передбачає презентації кращого досвіду закордонних, українських та місцевих виробників енергоефективного обладнання, найсучасніших енерго-, ресурсо-ощадних технологій та матеріалів, експлуатації інсталяційних систем опалення і т.п.;

- інформаційна частина, упродовж якої проходитиме міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження, а також – спеціалізовані презентації, майстер класи тощо.

Цільова аудиторія: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ОСББ, ЖБК та керівники (головні інженери, енергетики) суб’єктів господарювання, в т.ч. житлово-комунального господарства, міжнародні та громадські організації, жителі міста.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 13.06.2019 о 9.30 год. за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул..Данила Галицького, 27). Місце проведення форуму: актова зала приміщення ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул..Данила Галицького, 27)на 4 поверсі.

Для участі у цих заходах запрошуються представники виконавчої влади України, керівники місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, а також представники міжнародних і громадських організацій та інші зацікавлені особи.