Відбудеться щорічний Форум Smart Building

13-14 лютого 2020 року у Міжнародному виставковому Центрі (м.Київ, Броварський проспект, 15) за підтримки галузевих Міністерств та організацій відбудеться щорічний Форум Smart Building.

SMART BUILDING – міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення «Розумного міста».

Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва. В рамках ділової програми заплановано проведення одноденної конференції (14 лютого) і виступи понад 30 спікерів.

Серед відвідувачів заходу – міські голови, керівники комунальних підприємств, ЖКГ, представники ОСББ, керуючих компаній, керівників будівельних компаній та представники бізнесу.

Разом з тим повідомляємо, що для представників міських та районних адміністрацій, комунальних підприємств, вхід на виставку і конференцію – безкоштовний.

Реєстрація за посиланням: https://iot-forum-kiev.ticketforevent.com/.

Офіційне відкриття заходу: 13.02.2020 р. о 10.00 год.

Час роботи конференції: 14.02.2020 р. з 10.00 до 18.00 год.

Детальнішу інформацію про програму заходу можна отримати на веб-сайті форуму: smart-building.monet.kiev.ua або за телефоном організаторів: 0955234893