Громадські слухання з обговорення проектів містобудівної документації – детальний план території по дорозі Рівненська у м.Вараш та детальний план території по проспекту ім.Т.Шевченка у м.Вараш

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради інформує про проведення 17.03.2020 року о 17-00 год. громадських слухань з обговорення проектів містобудівної документації – детальний план території по дорозі Рівненська у м.Вараш та детальний план території по проспекту ім.Т.Шевченка у м.Вараш.

Слухання відбудуться за адресою: майдан Незалежності, 1, зала засідань, 3-й поверх.

Детальні плани території розроблені ТОВ «Архітект» відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Закону України «Про основи містобудування», ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», ДСТУ-НБ Б.1.1-8-2009 «Настанова щодо складу, змісту, порядку, розроблення, погодження та затвердження детального плану території», ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських населених пунктів», ДБН В.1.1-7-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.2.3-5-2001 «Споруди транспорту. Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій».

Детальні плани розробилися з метою визначення планувальної організації та розвитку території.

Замовником є Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради.

Графічні матеріали даної містобудівної документації розміщено на офіційному веб-сайті Вараської міської ради. Для більш детального ознайомлення з графічними матеріалами необхідно звернутися в управління містобудування, архітектури та капітального будівництва за адресою: майдан Незалежності, 2, відділ планування територій та містобудівного кадастру (тел.2-47-43).

Строк подання письмових пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до детального плану території з 14.02.2020 до 15.03.2020 року. Пропозиції приймаються за адресою: управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради - майдан Незалежності,2,2 поверх, відділ планування територій та містобудівного кадастру.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), представники їх об’єднань, наукових засобів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Проект детального плану території по дорозі Рівненська

Проект детального плану території по проспекту імені Т.Шевченка