Запрошуємо для участі у онлайн-марафоні

Громадська рада при Міністерстві розвитку громад на території України та громадська спілка «Український форму енергоефективності і відновлюваної енергетики» запрошують представників підприємств, організацій, фахової спільноти з питань енергоефективності та всіх зацікавлених сторін, для участі у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020», що буде проводитись в період з 23 по 27 березня 2020 року.

Онлайн-марафон – інноваційна інформаційна платформа підвищення обізнаності та заохочення до найкращих практик використання енергоносіїв у різних сферах економіки і житлово-комунальному секторі, спрямована на широку аудиторію.

Проведення такого заходу обумовлено існуючою тенденцією зростання цін на енергоносії та великою енергозалежністю української економіки, що створює попит на нові енергоефективні рішення у всіх сферах діяльності.

Марафон має на меті залучити до участі відомих спеціалістів і стати інституційною платформою для формування партнерства між органами центральної виконавчої влади, представниками бізнесу, фінансових організацій та освітніх закладів для впровадження політик і програм з питань управління енергоспоживанням, зміни клімату та енергетики сталого розвитку.

Під час онлайн-марафону учасники одержать інформацію про сучасний стан реалізації державної політики у сфері енергоефективності (законодавство, енергетичні програми та плани тощо), діючі в Україні Програми технічної допомоги у сфері раціонального енергоспоживання та енергозбереження, аналіз ринку послуг з енергозбереження, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива, підвищення потенціалу освітніх послуг у цій сфері.

Особливістю проведення заходу є можливість у реальному часі комунікації між спікерами та учасниками з таких питань, як:

- формування та реалізація державної політики у сфері енергоефективності;

- енергозбереження у промисловості, будівництві, житлово-комунальному господарстві та соціальних сферах;

- залучення інвестицій у проєкти з підвищення енергоефективності;

- відновлювана енергетика тощо.

Участь у вказаному заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації на офіційному сайті за посиланням https://marafon.energy/#block1037.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті заходу https://marafon.energy/.