Працює "гаряча лінія"

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє контакти безкоштовної «Гарячої лінії» 0-800-309-110 та контакти координатора «Гарячої лінії» Віолети Артемчук – 380679519692, violeta.artemchuk@gmail.com, за якими надаються консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів постраждалих осіб, які зазнали негативного впливу збройного конфлікту від агресії Російської Федерації.

Вищезазначені контакти безкоштовної Гарячої лінії, підтримується громадською організацією «Донбас СОС» спільно з Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.