Мешканців громади просять бути обачними

З метою попередження випадків шахрайства по відношенню до жителів міста Вараш пенсійного віку, осіб з інвалідністю та інших соціально незахищених категорій населення, управління праці та соціального захисту населення попереджає про наступне.

Все частіше, зловмисники користуються довірливістю людей похилого віку, їхнім ослабленим зором і слухом.

Відомі випадки, що дані особи представляються працівниками соціального захисту чи благодійних організацій. Потрапивши в помешкання, вони пропонують оформити заяву на соціальну допомогу, радять якусь «прибуткову справу» чи говорять про «унікальну пропозицію», що сприятиме покращенню вашого фінансового становища.

Можлива навіть ситуація, коли просять ручку чи папір, а допоки ви пішли шукати потрібне, заходять у приміщенні і викрадають гроші або речі.

Скориставшись нинішньою ситуацією з введенням карантинних заходів шахраї, представившись співробітниками благодійного фонду, можуть просити відчинити двері і пропонувати безкоштовні ліки чи продукти харчування. Щоб уникнути зайвих проблем, просимо бути обачними та в ніякому разі не довіряти невідомим людям, не відчиняти двері та не запрошувати увійти до квартири.

У разі, якщо візитери представляються соціальними працівниками потрібно перевіряти документи (посвідчення), якими забезпеченні працівники міського територіального центру соціального обслуговування або зателефонувати в соціальну установу за номером: 03636 2-46-78, щоб з’ясувати чи направляли їх на вашу адресу.

У даному випадку просимо також звертатися на номери гарячих телефонних ліній:

- 0 800 500 00 78 0 362 633 610 Рівненська облдержадміністрація;

- 0 362 633 610 Департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА, або безпосередньо до органів поліції за номером «102».