Круглий стіл

16 серпня 2018 року о 16 год. 00 хв. у приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради (сесійна зала міської ради) відбудеться круглий стіл за участю ініціативної групи щодо сприяння вирішенню кризових питань по комунальних підприємствах міста, тзп міського голови, членів виконкому, депутатів міської ради, керівництва комунальних підприємств міста, представників ВП «РАЕС» та територіальної громади міста Вараш.

День депутата

15 серпня 2018 року о 14 год. 15 хв. у малій залі засідань Вараської міської ради (3-й поверх) відбудеться День депутата.

Позачергова двадцять восьма сесія Вараської міської ради 7 скликання

17 серпня 2018 року о 10 год. 00 хв. у великій залі засідань Вараської міської ради відбудеться позачергова двадцять восьма сесія Вараської міської ради сьомого скликання.

Розпорядження 

Порядок денний позачергової 28 сесї Вараської міської ради 7 скликання:

1. Про розгляд депутатських запитів та звернень.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2197 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Вараш на 2016 – 2020 роки. Проект рішення №1279 від 30.07.2018 року.

Доповідає: І.Савченко, начальник відділу майна комунальної власності міста.

3. Про внесення змін до бюджету м.Вараш на 2018 рік.

Доповідає: Р.Котяш, в.о. начальника фінансового управління.

4. Про внесення змін до рішення Вараської міської ради від 09.06.2017 №759 «Про затвердження структури виконавчих органів Вараської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління». Проект рішення №1194 від 15.05.2018 року.

Доповідає: І.Шумра, тзп міського голови.

5. Про внесення змін до установчих документів комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради. Проект рішення №1214 від 29.05.2018 року.

Доповідає: І.Савченко, начальник відділу майна комунальної власності міста.

6. Про погодження інвестиційної програми у сфері теплопостачання (крім діяльності з виробництва теплової енергії) для ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік. Проект рішення №1185 від 04.05.2018 року.

Доповідає: І.Савченко, начальник відділу майна комунальної власності міста.

7.Про передачу житлових приміщень у гуртожитках. Проект рішення №1210 від 23.05.2018 року.

Доповідає: В.Келлер, директор КП «БТІ» міста Вараш.

8. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0700 га для викупу її у власність фізичній особі-підприємцю Федорчуку Дмитру Михайловичу. Проект рішення №904 від 19.04.2013 року.

Доповідає: Л.Данилко, головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин.

9. Різне.

 

Персональна виставка Ніни Масюк "Акварельна мелодія Полісся"

На виставці художниці Ніни Масюк «Акварельна мелодія Полісся» представлені твори в техніці акварелі, однієї з неперевершених та найскладніших технік образотворення.

Особистість художниці сформована на основі багатогранних дарувань, в своїй творчості проявляє захоплення живописом, аквареллю та відомою з давніх часів світовою технікою розпису тканин-батіком.

Художню освіту отримала на художньо-графічному факультеті Одеського Педагогічного Інституту ім.К.Д.Ушинського (нині Університет). Викладачі малюнку: Рєзніченко М.І., Ворохта А.І., живопису: Валюк Ю.П., Фарапонова Л.М., Борисюк З.Б. Мистецтвознавці: Тарасенко О.В., Русин І.І.

Активну творчу діяльність розпочала з 1988р. в якості живописця та майстра декоративно-прикладного мистецтва. Свою творчість поєднувала з посадовими обов’язками художника Палацу Культури, виконуючи тематичні оформлення сцени та приміщення для громадських культурних закладів, використовуючи багатогранний творчий підхід та маючи надзвичайно цікаві композиційні рішення. Поєднує свою творчість художниця також з педагогічною діяльністю, працюючи керівником гуртка образотворчого мистецтва Палацу Культури, розвиваючи талановите підростаюче покоління, розповсюджуючи безцінні знання з царини малюнку, кольорознавства, живопису, композиційних прийомів та характерною зображувальною грамотою. 

Багатогранність таланту художниці підтверджується різноманітністю творчих технік, авторською мобільністю, щорічною творчою активністю:

· Травень 2017р. – Персональна виставка в рамках Мистецької акції «Мелодії вічного джерела» м.Рівне.

· Червень2017р. – Персональна виставка разом з майстрами декоративного мистецтва. Мистецька зала «Лісова пісня» м.Вараш.

· Квітень 2018р. – Участь у Міжнародному тижні мистецтв Ukrainian Art Week весна 2018 м.Київ.

·Травень 2018р. – Участь у Світовому фестивалі акварелі Fabriano In Acquarello Фабріано 2018 Італія.

· Жовтень 2018р.– Участь міжнароднодній виставці бієнале "МОРЕ АКВАРЕЛІ", м.Одеса.

Творчі образи художниці, трансформуючись через різні зображувальні прийоми різноманітних жанрів мистецтва, надзвичайно колористичні, яскраві. Цілісні і поетичні. Зберігаючи базисну основу майстерності, художниця органічно поєднує мелодії поліської колоритності з південно - українською школою живопису, однією з ведучих в Україні та світі, яка має глибоке коріння в мистецтві (Шовкуненко А.А., Куїнджі А.І., Айвазовський І.К. та багато інших представників історії мистецтва).

Особливий стиль впізнається в кожному творі акварельного живопису ніжністю кольорових поєднань, акварельних переходів, цілісністю та компактністю композиційних рішень. У творчості художниці лейтмотивом є легкість прозорої акварелі та водночас складність багатопланових рішень, що приваблюють в глибинні процеси споглядання та роздумів, викликаючи емоції захоплення красою вічних людських цінностей любові до прекрасного та прагнення до естетизації життєвих аспектів і філософського осмислення буденності життя.