Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право

25 квітня 2019 року відбудеться засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право. Кабінет №304. Початок о 11.00 год.

Засідання конкурсної комісії з перевірки та відбору Проектних заявок

24 квітня 2019 року відбудеться засідання конкурсної комісії з перевірки та відбору Проектних заявок для участі у "Програмі співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ м.Вараш на 2016-2020 роки".

Мала зала засідань. Початок о 15.00 год.

Спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості

24 квітня  2019 року о 15 год.00 хв. в малій залі засідань виконавчого комітету Вараської міської ради відбудеться спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень та робочої групи з обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами на території міста Вараш

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради інформує про проведення 07.05.2019 року о 17-00 год. громадських слухань з обговорення містобудівної документації – детальний план території вул.Паркової та рекреаційної зони активного відпочинку населення обмеженої вул.Парковою та р.Стир у м.Вараш.

Слухання відбудуться за адресою: майдан Незалежності,1, зал засідань, 3-й поверх. 

Детальніше