Телефонний довідник

Телефонний довідник Вараської міської ради, виконавчого комітету та його структурних підрозділів

Міський голова

Анощенко Сергій Іванович - міський голова, т.2-18-18. каб.302.

Заступники міського голови, керуючий справами виконкому, секретар ради, помічник, прес-секретар міського голови.

Зубрецька Ніна Олексіївна - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т. 2-14-46, каб. 304.
Кречик Анатолій Іванович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, каб.315.
Шумра Ірина Вікторівна - секретар міської ради, т. 2-12-45, каб.301.
Бірук Борис Іванович - керуючий справами виконавчого комітету, т.3-28-82, каб.203.
Коломієць Вікторія Миколаївна - помічник, прес-секретар міського голови, т.2-20-42, каб.310.

Відділ аудиту

Кравченко Геннадій Віталійович - начальник відділу аудиту,  т. 2-49-77, каб. 210. 
Кушнірчук Олена Віталіївна - головний спеціаліст відділу аудиту, каб.210.
Ковальчук Оксана Василівна - головний спеціаліст відділу аудиту, каб.210.

Відділ з питань кадрової політики, нагород та запобігання корупції

Тарадюк Оксана Федорівна - начальник відділу з питань кадрової політики, нагород та запобігання корупції, т.2-29-01, каб.221.

Симонюк Павло Павлович - спеціаліст I категорії відділу з питань кадрової політики, нагород та запобігання корупції, т.2-29-01, каб.221.

Відділ з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Антоніч Сергій Іванович - начальник відділу з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, т.2-10-09, каб.308.

Юридичний відділ

Лазарчук Тетяна Михайлівна - начальник юридичного відділу, т.2-34-46, каб. 316.
Хомич Ольга Анатоліївна - головний спеціаліст юридичного відділу, т.2-48-50, каб. 311.
Хазов Юрій Миколайович - головний спеціаліст юридичного відділу, т.2-48-50, каб.311.

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Шумра Альона Олексіївна - начальник відділу, головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення, т. 2-18-81, каб.208.
Цюпко Людмила Володимирівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу фінансово-господарського забезпечення, т. 2-32-69, каб.209.
Козюк Валентина Лукашівна - головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення, т. 2-32-69, каб.209.
Юсин Олена Дмитрівна - головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення, т. 2-32-69, каб.209.

Сектор господарського забезпечення

Босик Віктор Михайлович - завідувач сектором господарського забезпечення, каб.213, т.3-00-24.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Шкабура Анатолій Андрійович - заступник начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, голова комітету з фізичної культури і спорту, т. 3-15-97, каб.219.
Ярута Наталія Миколаївна - головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, т.2-15-45, каб.219.

Відділ у справах сім'ї та молоді

Рибак Зоряна Олександрівна - начальник відділу у справах сім’ї та молоді, т.2-15-45, каб.219.
Васильченко Тетяна Григорівна - спеціаліст I категорії відділу у справах сім’ї та молоді, т.2-15-45, каб.219.

Відділ програмно-комп'ютерного забезпечення

Кущик Іван Назарович - начальник відділу програмно-комп'ютерного забезпечення, каб.220.

Лапинін Віталій Георгійович - головний спеціаліст відділу програмно-комп'ютерного забезпечення, каб.220.

Відділ організаційної роботи та загальних питань

Базелюк Оксана Петрівна - начальник відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 2-19-92, каб.313.
Кмін Богдан Борисович - головний  відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 2-20-95, каб. 318.
Павлусь Лілія Іванівна - головний спеціаліст відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 2-10-40, каб.207.
Тарєєва Олена Василівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 2-20-95, каб. 318.
Хондока Ольга Степанівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу організаційної роботи та загальних питань, т.2-20-95, каб. 318.
Москалик Ніна Степанівна - головний спеціаліст відділу організаційної роботи та загальних питань, т.2-10-40, каб. 314.
Козодой Людмила Павлівна - спеціаліст I категорії відділу організаційної роботи та загальних питань, каб.302, т. 2-19-19.

Відділ майна комунальної власності міста

Савченко Ірина Іванівна - начальник відділу майна  комунальної власності міста, т. 2-46-64, каб.201.
Макарчук Людмила Іванівна - головний спеціаліст  відділу майна комунальної власності міста, т. 2-49-97, каб.201.
Мацюк Ніна Миколаївна - спеціаліст 1-ї категорії відділу майна комунальної власності міста, т. 3-29-82, каб.201.
Жданюк Катерина Василівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу майна комунальної власності міста, т.3-29-82, каб.201.

Відділ економіки

Барабух Ірина Ростиславівна - начальник відділу економіки, т.2-16-87, каб.205.

Ляскун Руслана Михайлівна - заступник начальника відділу економіки, т.2-10-08, каб.205.
Волох Вікторія Валеріївна - головний спеціаліст відділу економіки, т.2-16-87, каб.205.
Дмитрук Алла Іванівна - головний спеціаліст відділу економіки, т.2-16-87, каб.205.
Черевач Інна Анатоліївна - спеціаліст I категорії відділу економіки, т.2-16-87, каб.205.

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Коцюбайло Руслана Іванівна - начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг",  т.2-23-73, каб.1-105.
Абрамчук Валентина Анатоліївна - адмінстратор відділу "Центр надання адміністративних послуг", т. 2-23-73, каб. 1-105.
Чугай Наталія Володимирівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг", т.2-23-73, каб.1-105.
Ткачук Наталя Вікторівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг", т.2-23-73, каб.1-105.
Корж Альона Іванівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг", т.2-23-73, каб.1-105.
Іщик Ольга Олександрівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг", т.2-23-73, каб. 1-105.
Герук Інна Олександрівна - головний спеціаліст зі звернень громадян відділу "Центр надання адміністративних послуг", т.2-16-98, каб. 1-105.

Служба у справах дітей

Ільїна Анна Василівна - начальник служби у справах дітей, т. 2-21-86, каб.217.
Шпак Валентина Миколаївна - головний спеціаліст категорії служби у справах дітей, т.3-13-26, каб. 218.
Самохіна Ольга Миколаївна - завідувач сектором опіки та піклування служби у справах дітей, т.3-13-26, каб.216.
Водько Галина Григорівна - головний спеціаліст служби у справах дітей, каб. 312.

Відділ культури та туризму

 

Шевчук Тетяна Анатоліївна - т.в.о. начальника відділу культури, т.2-21-13.

Журук Ірина Володимирівна - головний спеціаліст відділу культури, т. 2-21-13.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Данілко Олена Миколаївна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, т. 3-71-14, каб.204.
Шульга Інна Петрівна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців, т. 3-71-14.

Відділ з питань НС та ЦЗН

Мізюк Ірина Григорівна-начальник відділу з питань НС та ЦНЗ, т. 2-12-44, каб. 215.

Гавришкевич Віта Сергіївна-головний спеціаліст відділу з питань НС та ЦНЗ, т. 2-12-44, каб. 215.

Відділ з питань регулювання земельних відносин

Мосейко Ірина Вікторівна - начальний відділу з питань регулювання земельних відносин, т. 2-16-09, каб. 216.

Данилко Людмила Миколаївна - головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин, т. 2-16-09, каб. 216.

Архівний відділ

Федорчук Ольга Дмитрівна - начальник архівного відділу, т. 2-35-85.
Бабич Олена Володимирівна – архіваріус, т.2-35-85.

Секретаріат міської ради

Новак Інна Петрівна - головний спеціаліст Секретаріату міської ради, т. 2-41-64, каб.302.

Лутай Руслана Миколаївна - головний спеціаліст Секретаріату міської ради, т. 2-20-42, каб.310.

Олещук Ольга Олександрівна - головний спеціаліст Секретаріату міської ради, т. 2-20-42, каб.310.

Стояновський Олександр Йосипович - спеціаліст I категорії Секретаріату міської ради, т. 2-41-64, каб.302.

Головний спеціаліст з обліку житла

Ковальчук Надія Микитівна - головний спеціаліст з обліку житла, т. 2-25-53, каб.107.

Відділ реєстрації

Головач Наталія Віталіївна - начальник відділу реєстрації, каб.202, т. 2-34-51.
Сергійчук Віра Василівна - державний реєстратор, тел. 2-33-01.
Герасимчук Оксана Володимирівна - головний спеціаліст з питань реєстрації громади, каб.204, т.2-29-94.
Кречик Ольга Михайлівна - головний спеціаліст з питань реєстрації громади, каб.204, т. 2-29-94.
Палей Юлія Іванівна - головний спеціаліст відділу реєстрації, каб.202, т.2-30-25.
Міхеєва Світлана Володимирівна - головний спеціаліст відділу реєстрації каб.202, т. 2-30-25.
Швець Тетяна Анатоліївна - головний спеціаліст відділу реєстрації каб.202, т. 2-30-25.

Фінансове управління

Тацюк Валентина Вікентіївна - начальник фінансового управління, т. 2-10-25, 3-94-10, каб.305.
Максимчук Алла Геннадіївна - головний бухгалтер фінансового управління, т. 2-11-75, каб.211.
Хандучка Олена Микитівна - відділ планування доходів бюджету фінансового управління, т. 3-74-77, каб.214.

Управління освіти

Корень Олена Миколаївна - начальник управління освіти, т. 2-46-22, 2-22-20.

Бондар Людмила Анатоліївна - заступник начальника управління освіти.

Горайчук Анатолій Ілларіонович - заступник начальника управління освіти, т. 2-36-10.
Куськовець Микола Іванович - головний спеціаліст управління освіти, т.2-11-44.
Ружицька Іванна Олегівна - головний спеціаліст-юрист управління освіти, т.2-11-44.
Федінчик Василь Артемович - головний спеціаліст управління освіти, т.2-11-44.
Мельник Людмила Євгеніївна - головний спеціаліст управління освіти, т. 2-30-86.
Кремінська Ніна Анатоліївна - завідувач комунальної установи «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти», т. 2-41-08.

Управління праці та соціального захисту населення

Сич Тетяна Борисівна - начальник управління праці та соціального захисту населення, т. 2-15-95, каб.106.

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва 

Бедик Сергій Михайлович - начальник управління містобудування, архітектури та капітального будівництва,  т. 2-33-07, каб.314.

Колесінська Наталія Петрівна - головний спеціаліст відділу планування територій та містобудівного кадастру, т. 2-16-52, каб. 315.

Слобода Наталія Володимирівна -  спеціаліст I категорії управління містобудування, архітектури та капітального будівництва,  т. 2-33-07, каб.314.

Відділ муніципальної поліції

Бартосевич Наталія Василівна - головний спеціаліст, інспектор відділу муніципальної поліції, т. 3-29-82, каб.207.

Прокопович Віра Іванівна - головний спеціаліст, інспектор відділу муніципальної поліції, т. 2-14-15, каб. 207.