Засідання комісії

16 жовтня о 16 год. 00 хв. відбулося засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування. В ході засідання прийнято рішення про перевезення пасажирів, які мають право на безкоштовний проїзд за маршрутом м.Вараш – Дачні ділянки   протягом жовтня місяця 2018 року.

"Станиця призначення життя"

Торгівля людьми є однією з найбільш актуальних проблем сьогодення у всьому світі. 16 жовтня 2018 року фахівцями Вараської міської філії Рівненського ОЦЗ було проведено для учнівської молоді м. Вараша профорієнтаційний урок на тему: «Станція призначення життя», з метою формування уявлень про торгівлю людьми, розвиток навичок безпечної поведінки, підвищення соціально-правових знань старшокласників. 

Czytaj dalej

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради

16 жовтня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зубрецької Н.О. відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради.

Czytaj dalej

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.Вараш

16 жовтня 2018 року під головуванням начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради, першого заступника голови комісії ТЕБ та НС Мізюк І.Г. відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.Вараш.

Czytaj dalej

Похід Тріщава - 2018

Наступила осінь і настав час традиційного походу «Тріщава». Бабине літо подарувало чудову теплу погоду на вихідних, тому вкотре група дітей вирушила до урочища.

Czytaj dalej

Привітання секретаря Вараської міської ради - тзп міського голови Олександра Мензула з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, 76-ї річниці створення УПА, свята Покрови Пресвятої Богородиці

Шановні захисники, волонтери, містяни!

Щиро вітаю всіх із Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Віднедавна цей великий день набув нове значення в новій Україні. І сьогодні ми змушені констатувати, що наша незалежність омита кров’ю та потом захисників Вітчизни.

Czytaj dalej

Дарунок осені – це теплі вихідні

5 – 7 жовтня після холодних дощів та морозних ночей осінь подарувала  просто чудові вихідні. Ми вирушили в досить складну мандрівку на Березнівщину – адже шлях нам довелося долати переповненим громадським транспортом з кількома пересадками. Але похід видається легшим, коли знаєш, що десь там тебе уже чекають добрі люди. Так сталось і цього разу – у історичному селі Губків нас зустрів давній знайомий пластунів Богдан Воловодик, місцевий активіст і просто хороший чоловік. Ми розмістились у імпровізованому сільському готелі «У діда Федора», розпалили піч, нагріли хатину та й повкладались на ніч.

Czytaj dalej