Центру спілкування людей з особливими потребами «Прометей» - 16 років

В 2001 році за ініціативи «Соціальної служби молоді» (нині МЦСССДМ) було створено об’єднання молоді для спілкування, саморозвитку, інтеграції в соціум з промовистою назвою «Прометей». З 2016 року він функціонує при міській публічній бібліотеці.

Czytaj dalej

Працювала "бюджетна" комісія

23 листопада 2017 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Czytaj dalej

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

20 листопада 2017 року  о 14 годині 15 хвилин, під головуванням  Ільїної Анни Василівни, заступника  голови комісії, начальника служби  у справах дітей, відбулось засідання комісії з питань захисту  прав дитини при виконавчому комітеті Вараської міської ради, у роботі якої взяли участь представники державного закладу „Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України”, професійно-технічного училища відокремленого підрозділу „Рівненська АЕС” державного підприємства НАЕК „Енергоатом”, Вараського міського центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  управління  освіти, управління праці  та соціального захисту населення, юридичного відділу   виконавчого комітету Вараської міської ради.

Czytaj dalej

Відбулося засідання круглого столу

Сьогодні, 22 листопада 2017 року, у виконавчому комітеті Вараської міської ради відбулося засідання круглого столу з питань розвитку та діяльності суб’єктів підприємництва.

Czytaj dalej

Вараш і Белоозерськ підписали угоду про співпрацю

Підтверджуючи прагнення до утвердження добросусідських відносин, співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування й висловлюючи спільне бажання взаємодопомоги і встановлення партнерських відносин, 17 листопада 2017 року міським головою Белоозерська Володимиром Прокопчуком та очільником міста Вараш Сергієм Анощенком було підписано угоду про співпрацю між містами Вараш (Україна) та Белоозерськ Брестської області (Республіка Білорусь).

Czytaj dalej