Допоможемо Емілії! Саме Ваш голос може бути вирішальним!

Хвороба відібрала у дівчинки можливість ходити. Але хвороба не зламала ні Емілію, ні її батьків! Недуга дала про себе знати, коли дівчинці було шість місяців. У півтора року медики поставили діагноз – спінальна м’язова атрофія.

Czytaj dalej

Дякуємо за небайдужість

28 грудня в Палаці культури ВП «РАЕС» відбувся Новорічний ранок для сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Організатором акції виступила первинна профспілкова організація ВП «Рівненська АЕС» та Вараський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Czytaj dalej

Подарунки для вихованців центру реабілітації

Найкращий подарунок для дитини – іграшка. Найкращий подарунок для дорослих – бачити щасливі очі дітей, радісні обличчя та щирі дитячі усмішки, бо немає кращого на світі, коли радіють наші діти.

Czytaj dalej

Велика подяка

Служба у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради дякує релігійній громаді Віри християн Євангелістів за багаторічну діяльність та посильну допомогу дітям нашого міста, за щиру людську участь у підтримці наших підопічних дітей. Адже саме діти – найцінніше багатство, яке ми маємо.

Czytaj dalej

Ой, хто, хто, Миколая любить?

Ой, хто, хто, Миколая любить? А Миколая люблять усі: і малеча, і дорослі. І всі з нетерпінням чекають свята та подарунків. А коли Миколай сам роздає подарунки, та ще й у своїй резиденції, то це вдвічі свято.

Czytaj dalej