Велодень у Вараші

19 травня 2018 року у місті Вараш відбулася традиційна Всеукраїнська акція «Велодень – 2018», метою якої є популяризація велосипеда як зручного та екологічного виду транспорту.

Czytaj dalej

Екскурсія до Луцька

На виконання заходів «Комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді міста на 2018 рік», кошторису видатків на проведення заходів міської програми соціально-правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, на 2018 рік, згідно плану роботи служби у справах дітей на травень 2018 року організовано екскурсію до міста Луцька для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Czytaj dalej

Визначено переможців конкурсу з вивезення побутових відходів у місті

Під час вчорашнього засідання виконавчого комітету Вараської міської ради, яке пройшло під головуванням тзп міського голови І.Шумри, члени виконавчого комітету розглянули 17 питань порядку денного та прийняли 15 рішень, які стосувалися різних сфер життєдіяльності міста.

Czytaj dalej

Звернення тзп міського голови Ірини Шумри до Дня пам’яті жертв політичних репресій

Шановні мешканці міста!

20 травня Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

Czytaj dalej

День вишиванки у Вараші

Щороку в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишиваного одягу.

Czytaj dalej

Праця найманих працівників повинна бути легалізованою

З метою проведення упереджувальної роботи, спрямованої на запобігання фактам використання найманої праці без належного оформлення, робочою групою, до складу якої увійшли представники управління праці та соціального захисту населення та відділу економіки виконавчого комітету Вараської міської ради,Варашського відділення Сарненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області, Володимирецького об’єднаного Управління ПФУ в Рівненській області за участю головного державного інспектора відділу з питань здійснення державного контролю за додерженням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-првових актів Управління Держпраці в Рівненській області проведено черговий моніторинг (комісійне обстеження) об’єктів торгівлі розташованих на території ринку АС «Кузнецовськ» з питань виконання суб’єктами господарювання законодавства у сфері праці.

Czytaj dalej

Зроби фото у вишиванці

День вишиванки - свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. У цей день прийнято масово одягати вишиванку на роботу, навчання або просто на прогулянку.

Czytaj dalej

© 2016 Kuźniecowsk rada miasta. Użycie jakichkolwiek materiałów opublikowanych na tej stronie jest dozwolone pod warunkiem odniesienia (dla publikowania w Internecie - hiperłącza) na oficjalnej stronie internetowej.
Informacje kontaktowe:
34400,Varash,
Plac Niepodległości, 1
03636 2-19-19
office-vkkmr@kuznetsovsk-rada.gov.ua