Верховний Суд підтвердив законність передачі будинків ОСББ

7 лютого 2018 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду підтвердив законність передачі багатоквартирних будинків Вараша з комунальної власності в управління ОСББ.

Czytaj dalej

Міську рада Вараша очікують перевибори

Вже незабаром вараські депутати спільно з міським головою можуть піти на перевибори. Про це говорили у Рівному 15 лютого 2018 року, під час позачергової сесії Рівненської обласної ради.

Czytaj dalej

Афганістан, ти вічний сум і біль...

15 лютого 1989 року – пам’ятна дата виведення радянських військ із Афганістану, яка в нашій державі визначена Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди в місті відбулося ряд заходів, які традиційно розпочалися урочистою ходою від майдану Незалежності до меморіалу «Афганців», де відбулися панахида та мітинг.

Czytaj dalej

Звернення міського голови Сергія Анощенка до Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні мешканці міста!

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Героїв, які ціною власного життя продемонстрували споконвічне прагнення усіх поколінь українців жити у вільній та демократичній державі. Самовідданість і жертовність героїв Майдану пробудили патріотичний дух народу і показали, що існують цінності, дорожчі власного життя.

Czytaj dalej

Звернення міського голови Сергія Анощенка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій

Щороку, 15 лютого,  ми вшановуємо всіх синів і дочок України, яким довелося воювати в чужих країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Czytaj dalej

Школи Вараша до понеділка на карантині

У школах Вараша до понеділка, 19 лютого, тимчасово призупинять навчально-виховний процес. Таке рішення прийняли сьогодні члени комісії з питань ТЕБ та НС під час позачергового засідання.

Czytaj dalej