У Вараській громаді з успіхом пройшли Дні Сталої Енергії

9-14 вересня Вараська міська територіальна громада стала своєрідним інформаційним центром енергоефективних заходів, організованих виконавчим комітетом Вараської міської ради на виконання зобов’язань Європейської ініціативи «Угода Мерів», при підтримці Асоціації «Енергоефективні міста України».

Czytaj dalej

У Красносіллі на гостині

Тихо осінь ходить по нашій рідній українській землі. Легенький вітер обриває пожовклі листочки. Приворожують осінні квіти, голубінь неба, рідні простори... Яка навкруги краса! А ще більше вразило серця і душі колективу народного аматорського хору «Передзвін» центру дозвілля відділу культури та туризму Вараської міської ради неодноразова зустріч з найстарішим вітряком в Україні.

Czytaj dalej

Молодь Вараша за збереження енергії

Насиченими вдалися Дні Сталої енергії у навчальних закладах Вараської міської територіальної громади – до події долучилися як першокласники, так і учні старших класів. Слід відзначити новаторський та креативний підхід педагогів у проведенні просвітницьких заходів про важливість та необхідність енергозбереження. Учні позитивно сприйняли і підтримали ідеї енергозбереження та ефективного використання ресурсів як на побутовому рівні, так і на рівні громади.

Czytaj dalej

Акорди творчості лунали звідусіль

13 вересня на площі біля Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася традиційна акція «БДЮТ скликає друзів» під гаслом «На крилах творчості».

Czytaj dalej

Рятувальники провели урочисті заходи з нагоди професійного свята

17 вересня працівники всіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту відзначають професійне свято – День рятівника, згідно Указу Президента України № 830/2008 від 12.09.2008 року.

Czytaj dalej

День міста у Вараші відзначили цікаво та творчо

У суботу, 14 вересня 2019 року, у Вараші відзначили 46-й День народження міста. Різноманітні спортивні, розважальні, мистецькі та творчі заходи відбувалися впродовж усього дня у центрі міста, на майдані Незалежності.

Czytaj dalej