Проведено засідання комісії з проведення конкурсу на право оренди комунального майна

10 серпня 2018 року під головуванням тзп міського голови Шумри І.В. відбулось засідання комісії з проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Вараш під час якого було здійснено виїзд до орендованих нежитлових приміщень управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради, територіального центру соціального обслуговування та приміщення за адресою по м-ну Будівельників 25б.

Czytaj dalej

Ким я буду в майбутньому

06 липня 2018 року фахівцями Вараської міської філії Рівненського ОЦЗ було проведено для учнівської молоді м. Вараша профорієнтаційний урок на тему: «Ким я буду в майбутньому», який спрямований     на підвищення самосвідомості учнівської молоді під час вибору своєї майбутньої професії.

Czytaj dalej

Привітання тзп міського голови Ірини Шумри з Днем будівельника

                           Шановні працівники будівельної галузі міста!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника. На сьогоднішній день неможливо уявити розвиток держави без вас, людей, які пов’язали своє життя з будівництвом, чиє покликання – творити і дарувати громадянам комфорт, затишок осель, міцний дах над головою.

Czytaj dalej

Високі Карпати - 2018

Перше серпня – це не тільки початок останнього  літнього місяця, але й початок довгоочікуваного походу в Карпати.

Czytaj dalej

Наші у Таїланді

Учень закладу загальної середньої освіти № 3 м.Вараша Єгор Грушевий, разом з трьома учнями з Дубна, Броварів, Одеси представляють нашу країну в Таїланді на міжнародній олімпіаді з географії. Вітаємо Єгора та Чилій Валентину Григорівну, вчителя географії, яка підготувала учня, віддала частинку своїх знань, свого серця Єгору, із високим результатом. Це велике досягнення для нашого міста. Зичимо подальших успіхів, здоров’я та наснаги, впевненості у досягненні заповітної мрії.

Czytaj dalej

В пошуках незабутніх вражень

Літо, ах літо… Так і хочеться співати. Адже літо – це безмежна радість, щира веселість. А ще літо – це ласкаве сонце, чисте повітря і тепла вода. От саме за цими інгредієнтами літа і вирушили діти, молодь, батьки дітей-інвалідів та члени їх сімей на Біле озеро. Саме там цього всього можна отримати вдосталь. Відпочинок в наметовому таборі члени асоціації «Надія» завжди чекають з нетерпінням. Адже це можливість не тільки відпочити, оздоровитися, а й можливість поспілкуватися, пізнати щось нове. Одним словом «Разом з друзями краще!».

Czytaj dalej