Незагоєна рана Чорнобиля...

Полин-трава... Стародавнє містечко пригорнулося серед лісів і ланів до світловодої Прип'яті. А звідки, з яких глибин народних придбала ти назву — полин-трава? 

Czytaj dalej

Повірив в себе - переміг!

З 19 по 22 квітня 2017 року в м.Кам'янське Дніпропетровської області відбулися фінальні змагання ХХІV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку, присвяченої 26-й річниці Незалежності України.

Czytaj dalej

Звернення міського голови Сергія Анощенка з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

Минає рік за роком після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, а в серцях людей досі звучить відлуння трагічних подій 26 квітня 1986 року. Неймовірних людських зусиль і невимірних витрат коштувала ліквідація наслідків аварії на ЧАЕС.

Czytaj dalej

Діти передали великодні гостинці воїнам АТО

Паски, писанки, домашня випічка та консервація – чимало смачних великодніх гостинців підготували освітяни та школярі міста Вараш для українських військовослужбовців. Святкову їжу на передову Донецької області доправили волонтери громадської організації «Ветеранська Спілка учасників АТО та захисників Вітчизни», які вже декілька років поспіль допомагають воїнам.

Czytaj dalej