Рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди та роз'яснювальні заходи серед громадян у житловому секторі міста

З метою профілактики пожеж, трагічних наслідків від них 17 березня працівники Кузнецовського міського сектору та 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області, спільно з представниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Кузнецовськ провели профілактичний рейд та роз'яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору по мікрорайону Вараш та Будівельників міста.

Під час відпрацювання рятувальники розповіли громадянам про пожежі, що виникли на Рівненщині з початку року, їх основні причини та наслідки, довели правила пожежної безпеки у побуті.

Також, вогнеборці зазначили, що у повсякденних турботах багато людей проявляють недбалість та нехтують дотриманням правил пожежної безпеки у поводженні з вогнем, не слідкують за справністю приладів опалення й електромереж, допускають куріння у житлових приміщеннях, що й призводить до виникнення пожеж.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки бійці Держслужби з НС вручили мешканцям профілактичні листівки з короткими інструкціями щодо основних правил безпеки життєдіяльності. Крім того, під час проведення відпрацювання було розповсюджено агітаційні матеріали з питань безпеки життєдіяльності через поштові скриньки, які встановлені в кожному під’їзді багатоповерхових житлових будинків.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС