Привітали з професійним святом

Напередодні професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства та  побутового обслуговування населення кращих працівників галузі відзначили грамотами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та грошовими винагородами.

Подякувати комунальникам за працю та привітати їх з професійним святом завітали секретар ради Ірина Шумра та заступник міського голови Анатолій Кречик.

У своїх привітаннях вони висловили щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.

«Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих  служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди», - наголосила у своєму виступі секретар міської ради Ірина Шумра.

Представники міської влади побажали комунальникам міцного здоров’я, щастя, благополуччя в родинах, натхнення та успіхів у роботі.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення грамотами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та грошовими винагородами було нагороджено 41 працівник комунального підприємства «Житлокомунсервіс», 23 працівники комунального підприємства «Благоустрій» Кузнецовської міської ради та 12 працівників Кузнецовського міського комунального підприємства.