10-річчя зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует»

Яскраві емоції – це «Пірует»,

Світ радості та веселого настрою – це «Пірует»,

Незабутні піднесені життєрадісні виступи,

Талановиті діти та творчий керівник – це все «Пірует»...

 

 

Саме такі слова стали лейтмотивом звітного ювілейного концерту зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради Рівненської області, пруроченого 10-річчю колективу.

14 травня Велика зала Палацу кульутри ім. Лесі Українки ВП «Рівненська АЕС» зібрала безліч небайдужих людей – батьків, рідних, знайомих, та й просто мешканців міста, для яких танець став частиною життя, а вихованці та керівник ансамблю щиро дарували їм свої виступи.

Кожен художній номер, як зернинка щедрого й багатого колосся з обжинкого вінка талантів, напрацювань, досягнень та перемог, які так наполегливо вкладає у своїх вихованців Махоріна Ольга Павлівна разом зі своїми силами, творчою енергією, якою захоплює не тільки дітей та учнівську молодь, а й їх батьків, друзів, знайомих.

Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життя. Класичні твори, народні мелодії, естрадні композиції солістів створили неперевершену атмосферу творчого зорепаду талантів і досягнень. Адже у концертній програмі було задіяно 24 хореографічні композиції.

Ювілярів вітали міський голова Анощенко Сергій Іванович, начальник управління освіти Корень Олена Миколаївна, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Маркевич Тетяна Валентинівна, директор Центру дозвілля Ковбасюк Микола Миколайович, керівник гуртка художньої самодіяльності ПТУ-12 ВП РАЕС Поліщук Тамара Василівна та студенти училища, мама вихованки ансамблю Антонюк Діани Любов Платонівна.

 

Кожен з виступаючих бажав ювілярам успіхів, наполегливості, нових здобутків та визнань. За вагомий внесок у реалізацію державної політики у галузі позашкільної освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю, за значні досягнення у розвитку системної хореографічної освіти, вихованні дітей, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди 10-річчя колективу Махоріна О.П. нагороджена грамотою та премією міського голови, грамотою та премією управління освіти.

Грамотами Будинку дитячої та юнацької творчості нагороджені і випускники зразкового ансамблю: Антонюк Діана, Водько Вероніка, Матвійчук Анна, Назарова Анастасія, Радчук Богдан, Рожко Ірина, Романчук Іван, Скиба Надія, Стебчук Олександр, Хондока Ілона.

Дякували в цей день і незмінним помічникам та вболівальникам творчості юних танцюристів – батькам і меценатам. Так, подяками за активну участь у процесі організації навчання, виховання та дозвілля вихованців зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» відзначені сімейні пари: Волощук Олексій Іванович та Олена Михайлівна, Демчук Андрій Адамович та Наталія Федорівна, Романчук Олександр Федорович та Світлана Володимирівна, Хондока Анатолій Федорович та Ольга Степанівна.

Подякою за підтримку та небайдуже ставлення до проблем позашкільної освіти нагородили помічницю мецената-благодійника М’ялика В.Н. Базаку Юлію Степанівну. На завершення, випускники подарували керівнику ансамблю та усім присутнім сюрприз – теплий і щирий відеоролик про свій колектив та його очільницю. А батьки підсолодили веселий святковий настрій ювілейним тортом.

Вихованцям зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» у цей день бажали нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій.

Для керівника колективу – Махоріної Ольги Павлівни – зичили здоров’я, задоволення від праці та гучних перемог своїх вихованців, дякуючи за талант і любов до танцю, збереження народних традицій та творчої енергії.

Батькам піруетівців побажали пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам та виховувати справжніх гідних людей.

Варто зауважити, що творчий звіт зразкового художнього ансамблю став ще однією яскравою кульмінаційною родзинкою у низці багатьох цікавих подій, які тривали у позашкільному закладі впродовж навчального року.