В День міста рятувальники організували масштабну та цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Щороку, у другу неділю вересня місто Кузнецовськ, а на сьогоднішній день – Вараш відзначає День міста. Цьогоріч місту виповнюється 44 роки з дня його заснування. У цей святковий день на варашан та гостей міста чекала цікава святково-розважальна програма.

Святковий ярмарок, VIII міський турнір з більярду «Кузнецовська піраміда» пам’яті Віталія Магдича, а також турнір з міні-футболу, свято хліба та мацика, фестиваль «Танцювальний калейдоскоп», перегони «Раллі на тарантасах» та святковий концерт.

Долучилися до свята і співробітники Служби порятунку міського підрозділу, підрозділів з охорони ВП «Рівненська АЕС» та нацгвардійці військової частини 3045. Рятувальники спільно з відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, відділом культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради, Кузнецовськими курсами 3 категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності організували для дітей громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» з різноманітними конкурсами та вікторинами на протипожежну тематику. Містяни мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною та спеціальною аварійно-рятувальною технікою, що знаходиться на озброєнні підрозділів.

З перших хвилин численним глядачам було продемонстровано роботу співробітників ДСНС під час гасіння імпровізованої пожежі за допомогою вогнегасників, ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди і порятунку травмованих, самопорятунок з висоти за допомогою «Куба життя», де кожен громадянин зміг спробувати все це самотужки, під пильним оком рятувальників.

Дорослі та їх діти могли відчути себе в ролі справжніх вогнеборців та рятувальників, примірявши бойовий одяг, каски та спорядження, посидівши у пожежно-рятувальних автомобілях.

Одним з найцікавіших етапів свята стали імпровізовані змагання серед дітей за міжнародним форматом FCC (FirefighterCombatChallenge). Під гучні оплески глядачів дітлахи в захисному спорядженні мали змогу частково торкнутись героїчної, нелегкої професії рятувальника та пройти смугу з перешкодами, за що були нагороджені цінними подарунками та солодощами.

Кожен бажаючий мав можливість сфотографуватися на згадку з рятувальниками або на фоні техніки. Свято пройшло цікаво, позитивно та насичено, а головне безпечно і без надзвичайних подій.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС