Відкрили оновлену актову залу ЗОШ №1 та новий дитячий майданчик

В ході святкування Дня міста, за участю міського голови Сергія Анощенка, народного депутата України Василя Яніцького, депутатів Вараської міської ради, освітян та представників офіційних делегацій із Польщі та Білорусії, відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту актової зали у загальноосвітній школі № 1.

Із депутатського фонду Василя Яніцького, цільовою субвенцією з держбюджету було виділено на її ремонт 750 тисяч гривень. Міська влада долучилася до хорошої справи, додавши кошти зі свого бюджету. І ось – вінець спільної справи заради дітей – чудова зала, де не лише діти цієї школи зможуть проводити свої заходи, але й освітяни міста використовуватимуть її для проведення конференцій та концертів. Багато теплих слів на адресу народного депутата звучало зі сцени оновленої зали. Директор школи Наталія Середа від імені вчителів, батьків та дітей подякувала міській владі та Василю Яніцькому й висловила надію про подальшу співпрацю.

Також в цей день відбулося відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика у мікрорайоні Перемоги. Як наголосив міський голова Сергій Анощенко, відкриття у місті дитячих та спортивних майданчиків – надзвичайно важлива справа, втілення в життя якої стає можливим завдяки плідній співпраці із народним депутатом. Адже спрямування у Вараш коштів на вирішення важливих проблем з держбюджету, дає можливість економити міські кошти та витрачати їх на подібні проекти.

Василь Петрович у своїх виступах на відкритті актової зали та майданчика наголосив, що діти, їх освіта та розвиток, дозвілля й змістовний відпочинок і надалі залишиться пріоритетом у його діяльності. Найближчим часом, у місті з’явиться європейський майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям, кошти для якого у розмірі 700 тисяч гривень, за клопотанням народного депутата, вже виділені Постановою Кабміну.