Відбулось засідання комісії

3 січня 2018 року у залі засідань КМКП відбулось засідання комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

На порядку денному були досить цікаві та суперечливі питання, зокрема вихід Вараської (Кузнецовської) міської ради зі складу співзасновників комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях» Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області». Як зазначається у відповідному проекті рішення, така міра застосовується з метою економного та раціонального використання бюджетних коштів.

Щодо цього питання депутат Ніна Хвалько зауважила, що створення FM – радіо дає хоч якусь змогу оповістити населення 30-ти кілометрової зони про якусь надзвичайну ситуацію, тому, на її думку, потрібно запропонувати альтернативу, а не нищити те, що зроблено, тим більше, що кошти, яке місто витрачає на FM – радіо невеликі, це орієнтовно 1 грн/міс. на одного мешканця міста. З приводу цього депутатська комісія надає рекомендації для опрацювання альтернативного способу оповіщення населення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста.

Комісія розглянула також цільові програми відділу культури та туризму та відділу економіки виконавчого комітету Вараської міської ради. Оскільки бюджет міста Вараш на 2018 рік ще не прийнятий, депутати заслухали нову редакцію бюджету на 2018 рік, про який доповідала Валентина Тацюк – начальник фінансового управління, яка зазначила що в даній редакції теж передбачаються зміни, адже все міняється з кожним днем.

Нагадаємо, що депутати планують розглянути питання про бюджет на черговому засіданні сесії Вараської міської ради.

Підготувала: головний спеціаліст секретаріату О.Олещук