Вогонь миру у Вараші

Напередодні великого свята Різдва Христового, вараські пластуни завітали до міської ради аби передати Вифлеємський Вогонь миру очільнику міста Сергію Анощенку.

Урочиста церемонія відбувалась у малій залі виконавчого комітету. З піснею Вифлеємського вогню миру діти зайшли до зали та привітали присутніх із Новим роком і прийдешніми святами, побажали миру й злагоди у сім'ях.

Міський голова зауважив, що котрий рік поспіль цей захід є гарною традицією та подякував пластунам за вогник, який у святий вечір буде жевріти на столах наших мешканців.

До Різдва вараські пластуни планують передати вогонь миру в церкви, лікарню та школи міста.

Усі бажаючі можуть запалити свічку від вогню миру протягом дня у будівлі міської ради у холі І поверху.