Карантину в школах Вараша поки що не буде

Сьогодні, 9 лютого 2018 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника міста Сергія Анощенка.

Зібралися члени комісії за ініціативою начальника управління освіти Олени Корень. «З кожним днем ми спостерігаємо збільшення кількості хворих дітей. Окрім того, є звернення від батьків щодо даної ситуації. І хоча поки що епідпоріг не перевищено, вважаємо, що буде доречним ввести в навчальних закладах міста карантинні заходи та обмежити проведення масових заходів у школах, де найвищий рівень захворюваності», - зазначила Олена Миколаївна.

За інформацією управління освіти, стан захворюваності дітей станом на 08.02.18 є наступний:

Відповідно до рішення комісії, навчальний процес в школах міста поки що не припинятимуть.

Однак, з метою недопущення збільшення кількості хворих, у всіх навчальних закладах міста буде введено карантинні заходи, пов'язані із захворюваністю на грип та ГРВІ. Окрім того, у закладах, де спостерігається найвищий рівень захворюваності дітей: ЗНЗ №3, 5 та гімназії, тимчасово обмежать проведення масових заходів та позашкільних занять.

 

Тим часом у всіх закладах освіти проводитиметься щоденний моніторинг відвідуваності занять учнями. Щодня моніторитимуть динаміку рівня захворюваності й медики.

Наступне засідання комісії з питань ТЕБ та НС відбудеться, у разі такої потреби, у вівторок, 13 лютого 2018 року.