Населення навчають основним правилам пожежної безпеки

У зв’язку з негативною тенденцією щодо збільшення пожеж у житловому секторі під час зимового пожежонебезпечного періоду та різкого зниження температури повітря, з метою виховання у населення міста свідомого ставлення до власної безпеки і безпеки оточуючих, підвищення рівня знань правил пожежної безпеки, недопущення виникнення пожеж, травмування та загибелі на них людейСлужба порятунку міста проводить інформаційно-профілактичну роботу.

Так, 6 лютого працівники Кузнецовського міського сектору та 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно з представниками Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вараш провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору щодо забезпечення пожежної безпеки в побуті.

В першу чергу увага зажди приділяється поодиноким громадянам, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, особам похилого віку та інвалідам. В ході проведення даного заходу мешканцям міста наголошувалось на неухильному дотриманні вимог пожежної безпеки в побуті, а для кращого засвоєння інформації рятувальники усім вручали пам’ятки із заходами безпеки щодо попередження пожеж.

Подібні відпрацювання рятувальники проводять не вперше та будуть й надалі продовжувати доносити до мешканців міста заходи безпечної поведінки та алгоритм дій у разі виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій.

Отже, щоб запобігти лиху, вогнеборці в черговий раз звертаються до всіх небайдужих з проханням пам’ятати й дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Для цього не потрібно якихось надзусиль, а лише:

- користуватись тільки справними нагрівальними електроприладами, не залишати їх без нагляду, навіть на короткий час, вимикати електроприлади на ніч;

- стежити за справністю пічного опалення, на горищах усі димові труби і стіни, в яких проходять димові канали, повинні бути оштукатурені та побілені;

- не залишати печі, які топляться, без нагляду та не доручати нагляд за ними дітям;

- не дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками;

- не палити в ліжку;

- не розводити багаття на відстані меншій 15 метрів до будівель та споруд.

Ось такі прості заходи допомагають запобігти виникненню пожеж, врятувати від вогняної стихії не лише майно та здоров’я, а інколи й людське життя.

Відділ з питань НС та ЦЗН