До уваги депутатів!

Кампанія декларування доходів, отриманих у минулому році, наближається до свого завершення. 

Czytaj dalej

Маєте у власності декілька земельних ділянок - до 1 травня подайте заяву до ДПІ про самостійне обрання/зміну земельної ділянки для застосування пільги

Повідомляємо, що  згідно з п. 281.1 ст. 281 Податкового кодексу України від сплати земельного податку звільняються: інваліди першої і другої групи;  фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Czytaj dalej

Про субсидію

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє про те, що громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця проінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну, виконавців житлово-комунальних послуг, шляхом подання відповідних документів.

Czytaj dalej

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

Коли малюк з’являється на світ, його батьки стикаються з численними питаннями юридичного характеру. Один з них — це прописка новонародженої дитини. Як правило, більшість мам і тат не надають великого значення цьому питанню до тих пір, поки їм не доводиться зайнятися цим впритул. Щоб прописка новонародженого пройшла легко і швидко, майбутнім батькам варто заздалегідь знайти відповіді на всі ці питання.

Czytaj dalej

Рятувальники закликають громадян не спалювати суху траву та не провокувати пожеж в природних екосистемах

З настанням перших днів потепління та весняно-літнього пожежонебезпечного періоду на Рівненщині різко збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях. Щодня реєструються випадки горіння сухостою, сміття, очерету, тощо.

Czytaj dalej

Пам’ятка для населення

Пам’ятка щодо процедури отримання свідоцтва про народження дитини,

яка народилася на тимчасово окупованій території України (ТОТ)

 

Czytaj dalej

Ротавірусна інфекція та її профілактика

Ротавірусна інфекція - гостре вірусне захворювання, що вражає шлунково - кишковий тракт, причиною якого є ротавіруси; проявляється проносами, блюванням, слабкістю, підвищенням температури тіла.

Czytaj dalej