До уваги споживачів!

КП "Міські електричні  мережі" повідомляє, що для проведення планових поточних ремонтів буде відключено від електропостачання наступних споживачів:

Czytaj dalej

Виплата компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за жовтень 2018 року

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про надходження фінансування для проведення щомісячної виплатигромадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», за жовтень 2018 року.

Czytaj dalej

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та голів профспілкових організацій (уповноважених трудових колективів)

Триває передплата на “Бюлетень Національної служби посередництва і примирення” на 2019 рік, який є офіційним, нормативним, виробничо-практичним, науковим виданням.

Czytaj dalej

До відома учасників антитерористичної операції !

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції гідності» наказом начальника управління від 08 листопада 2018 року № 48 до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності включено дочірнє підприємство «Санаторій «Верховина» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», яке знаходиться в с. Сойми Міжгірського району Закарпатської області.

Czytaj dalej

НКРЕКП розробила рекомендації для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік

08 листопада 2018 року, м. Київ – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробила рекомендації щодо порядку дій замовників товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік з урахуванням положень законів України «Про ринок електричної енергії» та «Про публічні закупівлі».

Czytaj dalej

Дайджест новин з питань енергоефективності та змін клімату за жовтень

До вашої уваги добірка найцікавіших і найактуальніших новин в Україні та світі, історій успіху українських міст за жовтень і анонс подій на листопад-грудень.

Увага, конкурс для органів місцевого самоврядування та об'єднаних територіальних громад!

Європейська комісія оголосила двоетапний конкурсний відбір заявок на підтримку сталого партнерства міст. Термін подачі концептуальної заявки через систему «Проспект» - до 6 грудня 2018 року. Подивитись запис інформаційної сесії із роз’ясненням умов конкурсу.

Czytaj dalej

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

З настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду все частіше для обігріву помешкань, особливо в сільській місцевості чи дачних масивах використовуються електронагрівальні прилади або пічне опалення. Але варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки під час використання саморобних або несертифікованих обігрівальних приладів може стати причиною не лише виникнення пожежі, а й – загибелі людей.

Czytaj dalej