Рятувальники закликають громадян не спалювати суху траву

З настанням перших по справжньому весняних днів та весняно-літнього пожежонебезпечного періоду різко збільшується кількість пожеж на відкритих територіях. Щодня реєструються випадки горіння сухостою, сміття, очерету, лісових масивів тощо.

Czytaj dalej

Коли "єдинник" може не сплачувати податок

Про звільнення від штрафних санкцій за порушення податкового законодавства

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, Законом України від 17.03.2020 №533-IX «Про внесення змін до ПКУ та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID)» передбачено  звільнення платників податків  від штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, які вчинені протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року, крім санкцій за:

Czytaj dalej

Управління праці та соцзахисту обмежує прийом громадян

В рамках проведення заходів щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19, від 16 березня 2020 року обмежено прийом громадян з питань призначення державних соціальних допомог, компенсацій та житлових субсидій, - інформує управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради.

Czytaj dalej

Про доступність послуг в умовах карантину

Чинне законодавство зобов’язує органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території своєчасного та повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів. Однак, в умовах карантину важливо забезпечити доступність послуг, які надаються органами соціального захисту населення.

Czytaj dalej