Вибір професії або як не помилитись

Кожен з нас у свій час вставав перед проблемою вибору майбутнього фаху. І, звичайно, всі ми розуміємо, що від результату цього вибору залежить все наше майбутнє життя. Сьогодні, коли на ринку праці з'являється все більше нових професій і спеціальностей, про які вчора ще ніхто не чув, вибір професії стає більш ніж складним.

 

Czytaj dalej

Ярмаркували у Вараші

17 жовтня 2017 року в Кузнецовському міському центрі зайнятості відбулась міні - ярмарка вакансій за участю представників Варашського відділу поліції ГУ національної поліції України в Рівненській області, а саме: старшого інспектора сектору кадрового забезпечення Анни Антонюк та старшого інспектора сектору привенсій Віти Яйчені, на який було запрошено безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Czytaj dalej

Рятувальники провели навчання з питань пожежної безпеки

Забезпечення пожежної безпеки – це один із важливих напрямків щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього середовища. Незважаючи на значні науково-технічні досягнення людства, абсолютно надійних засобів щодо забезпечення пожежної безпеки на сьогоднішній день немає.

Czytaj dalej

"Воїн - захисник майбутнього України"

День захисника́ України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. У цей день ми вшановуємо мужність та героїзм тих, хто за родом своєї діяльності та покликом серця взяв на себе нелегку працю бути захисником України, її незалежності та територіальної цілісності.

Czytaj dalej

Чотири великих свята

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.

Czytaj dalej

Соціально-економічне становище міста Вараш у січні–серпні 2017 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення міста, за оцінкою, на 1 серпня 2017р. становила 42,4 тис. осіб. Упродовж січня–липня 2017р. чисельність населення збільшилася на 271 особу, що в розрахунку на 1000 наявного населення склало 11 осіб.

Czytaj dalej