ЗВІТ про результати роботи дільничних офіцерів поліції сектору превенції Вараського ВП за 2018 рік

Штат сектору превенції Вараського ВП ГУНП складає 11 співробітників, з яких начальник сектору – 1, старших дільничних офіцерів поліції – 2, дільничних офіцерів поліції – 5, старший інспектор ювенальної превенції – 1, старший інспектор превенції – 1, інспектор з контролю за обігом зброї дозвільної системи сектору превенції – 1, вакансії відсутні.

Czytaj dalej

До уваги ОСББ!

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє наступне.

Czytaj dalej

Рятувальники нагадують основні правила безпеки, аби Водохреще пройшло без загрози для здоров’я

Цієї суботи відзначатиметься одне із великих християнських свят – Водохреща. З кожним роком все більше людей хоче зануритися у хрещенську ополонку. Ще є трохи часу аби правильно підготуватися до цього дійства, щоб освячена вода принесла тільки здоров’я, задоволення і радість.

Czytaj dalej

ОБЕРЕЖНО ТОНКИЙ ЛІД!

Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області наголошує про збільшення кількості нещасних випадків на воді, які спостерігаються під час різких коливань температурних режимів в зимовий період та звертає увагу жителів міста на те, що необхідно бути особливо обережними на зимових водоймах.

Czytaj dalej

Запроваджено монетизацію житлових субсидій громадянам

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Czytaj dalej