Щодо компенсації вартості путівок

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2018 р. №31 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році» встановлено розміри грошової допомоги для компенсації вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

- для осіб, віднесених до категорії 1, - 6822 грн.;

- для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - 20685 грн.;

- для дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка іх замінює, - 13545 грн.

Урядом визначено розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та для дітей, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою.

Зокрема, громадянам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення у 2018 році буде виплачуватися грошова компенсація у розмірі – 481 грн. замість санаторно-курортного лікування із розрахунку 35 відсотків одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні), чинного на 1 січня поточного року.

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради за адресою: майдан Незалежності, 1, каб.112, та за телефоном 2-11-21.  

Запрошують на міні-ярмарок вакансій

КУЗНЕЦОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ МЕШКАНЦІВ м. Вараш ВІДВІДАТИ МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ.

В березні 2018 року планується міні-ярмарок вакансій «Крок до роботи» для Філії "АРМ-ЕКО ЛІФТ" в приміщенні Кузнецовського міського центру зайнятості за професією електромеханік з ліфтів.

Відвідувачі матимуть змогу:

– отримати корисні поради з пошуку роботи;

– дізнатись про перспективи зайнятості;

– поспілкуватись з роботодавцями;

– скласти та залишити резюме;

– пройти тестування;

– домовитись про працевлаштування.

До такого заходу радимо вам готуватися завчасно, якщо ви поставили собі мету працевлаштуватися уже сьогодні. Пригадайте, хто із ваших друзів шукає роботу або кому буде цікаво відвідати такий захід і запросіть їх на Ярмарок вакансій «Крок до роботи».

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном 2-27-04 (начальник відділу Тетяна Зливко) або за адресою м.Вараш, м-н. Будівельників, 23 (каб.202).

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Кузнецовського міського центру зайнятості Т. Зливко  

Оголошення про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Вараш

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173, рішенням Кузнецовської міської ради від 28.02.2014 № 1181 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Кузнецовськ»  виконавчий комітет Вараської міської ради оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Вараш по мікрорайонам Вараш, Перемоги, Будівельниках, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах. Підставою для проведення конкурсу є рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 01.02.2018   № 6 «Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця  надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Вараш по мікрорайонам Вараш, Перемоги, Будівельниках».

Місце проведення конкурсу:   

Місце: 34400, м. Вараш,  виконавчий комітет Вараської міської ради, майдан Незалежності, буд.1, 3-й поверх, «зелена зала».

Дата: 16 березня 2018 року

Час: 12.00 год.

Відповідальна особа:

Савченко Ірина Іванівна – начальник відділу майна комунальної власності міста виконавчого комітету, тел. (03636) 2-46-64.

Кваліфікаційні вимоги до учасників:

В установчих документах повинно бути передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами; наявність матеріально-технічної бази на території міста Вараш; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вараш; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, наявність дозволу або ліцензій на надання послуг з вивезення побутових відходів.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів:

Багатоквартирні житлові будинки: Загальна кількість таких будинків -183, в т.ч. дев’ятиповерхові будинки - 103, п’ятиповерхові - 73, шестиповерхові - 3, десятиповерхові – 4. У всіх будинках централізоване теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Кількість індивідуальних житлових будинків – 224 будинки. Кількість контейнерів – 264 шт. В місті здійснюють діяльність 328 підприємств, установ та оргазізацій та 1525 фізичних осіб - підприємців.

Полігон по захороненню твердих побутових відходів знаходиться за межами міста, відстань від межі міста до полігону ТПВ – 5км.

Вимоги до конкурсних пропозицій:

Учасник подає заявку про участь у конкурсі по мікрорайонам. Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі по мікрорайонам надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.

Для участі в конкурсі по мікрорайонам його учасники подають оригінали та/або засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених Конкурсною документацією. У разі необхідності організатор конкурсу має право запросити від будь-якого учасника конкурсу повторне підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам чи звернутися за підтвердженням такої інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій. У  разі відмови учасника конкурсу надати таке підтвердження чи одержання достовірної інформації щодо його невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим в цій Конкурсній документації, або факту надання у конкурсній пропозиції будь-якої недостовірної інформації організатор конкурсу відхиляє конкурсну пропозицію цього Учасника і визначає переможця конкурсу серед тих учасників, які залишились. Учасник конкурсу може змінити або анулювати свою пропозицію шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі до настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.  Кожен учасник конкурсу має право подати тільки одну конкурсну пропозицію по одному мікрорайону.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Спосіб: конкурсна пропозиціяпо мікрорайонам подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Місце: 34400, м. Вараш, виконавчий комітет Вараської міської ради, майдан Незалежності, буд.1,  3-й поверх, «зелена зала».

Кінцевий строк: 14 березня 2018 року

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

Місце: 34400, м. Вараш, виконавчий комітет Вараської міської ради, майдан Незалежності, буд.1,  3-й поверх, «зелена зала».

Дата:  16 березня 2018 року

Час: 12.00 год.

 

Увага! Вакантна посада!

Виконавчий комітет Вараської міської ради,майдан Незалежності,1,

м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

      Начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта в галузі культури і мистецтва (аудіовізуальне мистецтво та виробництво; дизайн; образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; хореографія; музичне мистецтво; сценічне мистецтво; музеєзнавство; пам’яткознавство; менеджмент соціокультурної діяльності; інформаційна, бібліотечна та архівна справа)  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в галузі культура та мистецтво не менше п’яти років.   

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-29-01.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м. Вараш, майдан Незалежності, 1, виконавчий комітет Вараської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, каб. 221.

Документи для участі у конкурсі:

- заява про участь уконкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних);

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Вебінар «Правове регулювання на ринку праці та функції Управління Держпраці у нагляді за дотриманням вимог трудового законодавства, профільна допомога у процесі децентралізації та становленні ОТГ»

14 лютого 2018 року о 10:00 Управління Держпраці запрошує зацікавлених осіб до участі у вебінарі «Правове регулювання на ринку праці та функції Управління Держпраці у нагляді за дотриманням вимог трудового законодавства, профільна допомога у процесі децентралізації та становленні ОТГ».

Посилання на інтернет-доступ до вебінару https://meet.lync.com/ounbrivne/rounb/FDOH0WYA

Програма вебінару

Секція 1. Презентація Управління. Спікер - начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний.

• реалізація державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду; державного регулювання і контролю у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки; розслідування нещасних випадків на виробництві;

• нагляд та контроль за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб;

• експертиза умов праці;

• питання гігієни праці;

• адміністративні послуги, надання дозвільних документів, ринковий нагляд.

Секція 2. Зміни до ЗУ «Про органи місцевого самоврядування в Україні», рекомендації щодо реалізації делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Спікер - заступник начальника Управління Держпраці у Рівненській області Наталя Карп'юк.

Профорієнтаційні послуги в Центрі зайнятості

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

У КУЗНЕЦОВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ НАДАЮТЬСЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ:

- профдіагностичне комп’ютерне тестування з визначення професійної спрямованості особистості;

- психодіагностичне тестування з визначення професійно-важливих якостей;

- консультування учнів ЗНЗ щодо вибору типу професійної діяльності та майбутньої професії відповідно до інтересів, нахилів, здібностей та з урахуванням потреб ринку праці;

- консультування щодо шляхів здобуття професій та спеціальностей в професійно-технічних та вищих навчальних закладах;

- консультування батьків щодо професійного самовизначення дитини;

- консультування педагогічних працівників з питань профорієнтаційної роботи зі школярами, використання профдіагностичних тестових методик та інших методичних профорієнтаційних матеріалів.

Всі послуги - безкоштовні. Консультування проводитиметься щоденно з понеділка по п’ятницю з 10:00 год. до 13:00 год. та з 14:00 год. до 17:00 год. за умови попереднього запису на консультацію за телефоном 2 – 27 – 04.

 

Начальник відділу Ярощук Руслана Віталіївна 

Інформація для роботодавців

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (п. 22 ст. 20 та п. 1 ст. 21, п.3 ст.30) особам, віднесеним до категорії 1 та 2, а також одному з батьків дитини з інвалідністю, надається додаткова відпустки із збереженням заробітної плати строком на 14 робочих (16 календарних) днів на рік. Ця відпустка є гарантованою державою пільгою, а тому роботодавець зобов’язаний забезпечити це право працівника впродовж календарного року.

 

Czytaj dalej