Запрошуємо на семінар

 Філія ДП „Сервісно –видавничий центр ” у Рівненській області запрошує бухгалтерів установ та організацій  на семінар за I квартал 2016 року:                                                        

1. Своєчасна та повна сплата податків – основа наповнення бюджету. Розгляд звернень громадян.

2. Електронне адміністрування ПДВ: деталі,тонкощі та вимоги.

3. Податок на прибуток: порядок подання декларації та сплати податку. Порядок оподаткування суб’єктів спрощеної системи оподаткування. Зміни в застосуванні РРО.

4.Податок на доходи фізичних осіб. Порядок заповнення та подання Податкового розрахунку за ф. № 1-ДФ. Військовий збір: нарахування, сплата. Благодійна допомога учасникам АТО.

5. Новини Пенсійного законодавства. Єдиний соціальний внесок.

6. Оплата праці та трудові відносини.

Вартість надання послуг  – 60,00 грн. ( в т.ч. ПДВ – 10,00 грн.) по перерахунку - р/р 26008283400 в РОУ АБ «Укргазбанк» (МФО 320478), код ЗКПО 38390688 або готівкою при реєстрації.

Семінар відбудеться 04 квітня 2017 року о 14.00 год. в актовому залі Варашського відділення Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції за адресою: м.Вараш, мікрорайон Будівельників,1.

Тел. для довідок: 28-28-79, 28-89-20 ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ.

Варашське відділення Сарненської ОДПІ

Міський дитячий турнір «Шахи Фішера»

1квітня у центрі дозвілля "Лісова пісня" відбудеться міський дитячий турнір «Шахи Фішера»з контролем часу 15 хв. до закінчення партії кожному.

Учасники змагаються у таких вікових категоріях:

- Турнір В - до 10 років (2007 р.н. та молодші);

- Турнір Б - до 14 років (2003 р.н. та молодші);

- Турнір А - до 18 років (1999 р.н. та молодші).

Початок о 13.00. Реєстрація учасників 01.04.2017 з 12.30. до 13.00.

У стартовому розташуванні фігур коні займуть місця тур. До участі запрошуються усі бажаючі. Більше інформації за телефоном (096)2467713 – Макоєдов Олександр Борисович.

До участі запрошуються усі бажаючі.

 

 

Реабілітація інвалідів

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів здійснює набір інвалідів від 16 років до пенсійного віку I-III груп, що не потребують стороннього догляду на професійну реабілітацію.

Czytaj dalej

Державна служба зайнятості пропонує роботу

ТзОВ «МІБ-1» (м. Боярка, Київська обл.) запрошує на роботу за професіями:

-   охоронник;

-   старший охоронник;

-   водій на автомобіль групи швидкого реагування;

Заробітна плата від 4500,00 - 6000,00 грн.

За детальною інформацією звертатися до Кузнецовського центру зайнятості за адресою: м. Кузнецовськ, м-н Будівельників, буд. 23,  тел. 3-75-96. (каб. 202)

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Т.Зливко

Конкурс на заміщення вакантних посад

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, м-н Незалежності,1,

м. Кузнецовськ, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНИХ ПОСАД

1. Головного спеціаліста відділу програмно-комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету  Кузнецовської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

2. Адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Кузнецовської міської ради на час відсутності основного працівника Шолом Людмили Миколаївни.

3. Адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж служби в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

4. Головного спеціаліста з питань захисту прав споживачів та торгівлі відділу економіки виконавчого комітету  Кузнецовської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткова інформація про умови конкурсу, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за телефоном 2-29-01.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції, 2-й поверх, каб. 213.

Документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

   

До уваги керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, розташованих на території міста та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників!

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради доводить до відома керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, розташованих на території міста та фізичних осіб -  підприємців,  які використовують працю найманих працівників, що закінчується формування групи для проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці та безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Навчання проводитимуть кваліфіковані спеціалісти ДП «Рівненський експертно-технічний центр» та управління Держпраці у Рівненській області.

По закінченню курсу, слухачам, які успішно здадуть іспит будуть видані посвідчення відповідного зразка та нормативні документи  для організації роботи.

Для прийняття участі в навчанні запрошуються відповідальні працівники підприємств з охорони праці, керівники новостворених підприємств, підприємці, які використовують найману працю та не пройшли навчання з охорони праці та ті кому потрібно пройти повторне навчання (3 роки).

Заявки для участі можна надсилати на адресу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради майдан Незалежності 1, тел/ факс (03636) 21599, E-mail: sobes2@ukr.net

Контактний телефони: 2-38-15.

Контактна особа : Шевчук Ольга Анатоліївна - начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.