Конкурс на службу в поліції

23 листопада 2017 року розпочинається конкурс на службу в поліцію на вакантні посади дільничних офіцерів поліції відділів та відділень ГУНП в Рівненській області.

Ми пропонуємо:

 • заробітну плату від 9000 грн (після успішного проходження первинної професійної підготовки)
 • соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством
 • професійну підготовку за міжнародними стандартами
 • можливість здобути освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських
 • перспективу кар’єрного росту

Вимоги до кандидатів:

 • громадянство України
 • вік від 18 років
 • вільне володіння українською мовою
 • вища освіта
 • знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення

Ознайомитись з вимогами до кандидатів на службу в поліції, необхідним пакетом документів, етапами відбору та іншою інформацією можна за адресою: www.rv.npu.gov.ua/uk.

Заповнення анкети онлайн здійснюється за адресою: www.rv.npu.gov.ua/uk .

Адреса для подання документів: м.Рівне, вул.Хвильового, 2.

Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: (067) 362-40-80, (050) 425-60-12, (0362) 679-790.

Прийом анкет та документів кандидатів на службу здійснюється до 07 грудня 2017 року.

Конкурс на службу в поліцію на вакантні посади проводиться в м. Рівне.

 

Варашський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області 

До уваги абітурієнтів 2018

 1. ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня 2018 року.
 2. Ви зможете обрати навчальні предмети з переліку: українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, фізика, хімія, біологія, географія.
 3. Кількість обраних предметів не може бути більшою ніж чотири.
 4. Для випускників старшої школи закладів освіти 2018 р. результати ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX - поч. XXI ст.), а також ще один предмет за вибором випускника зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
 5. Студенти (слухачі) закладів вищої освіти І-ІІ р.а. та закладів професійно-технічної освіти у 2018 році вперше в обов’язковому порядку проходять ДПА з української мови у формі ЗНО.
 6. Майбутнім абітурієнтам перед реєстрацією обов’язково потрібно ознайомитись із Правилами прийому на 2018 рік до обраного для вступу ВНЗ.
 7. Для участі у конкурсі щодо вступу до закладу вищої освіти необхідно подати результати ЗНО з 3-х чи 2-х предметів, залежно від обраної спеціальності. У 2018 році можна подавати сертифікати ЗНО за 2016, 2017 та 2018 роки у різних комбінаціях, окрім результатів з іноземних мов.
 8. Результати ЗНО з іноземних мов братимуть для участі в конкурсному відборі для вступу до закладу вищої освіти лише за 2018 рік.
 9. Кожен абітурієнт матиме можливість подати до семи заяв не більше ніж на чотири спеціальності на місця державного та регіонального замовлення.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати сайт www.lvtest.org.ua та пройти он-лайн тестування з метою належної підготовки до ЗНО 2018.

Додаткова інформація:

www.testportal.gov.ua– сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ - загальний форум порталу «Освіта Рівненщини»;

http://www.roippo.org.ua/ - сайт Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти).

Про безхазяйне нерухоме майно

Виконавчий комітет Вараської міської  ради повідомляє про виявлення та взяття на облік, як безхазяйного нерухомого майна наступні споруди:

- виробнича будівля, прибудови до ЦПР, що знаходяться за адресою: Рівненська обл., м. Вараш, Будівельна база №1 та № 2 промислової зони, будинок 34, корпус 5;

- нежитлова будівля, склад ГПМ, що знаходяться за адресою: Рівненська обл., м. Вараш, Будівельна база №1 та № 2 промислової зони, будинок 34, корпус 6;

- нежитлова будівля, АЗС, що знаходяться за адресою: Рівненська обл., м. Вараш, Будівельна база №1 та № 2 промислової зони, будинок 34, корпус 7;

- компресорна станція, що знаходяться за адресою: Рівненська обл., м. Вараш, Будівельна база №1 та № 2 промислової зони, будинок 34, корпус 8;

- нежитлова споруда, пожежний резервуар, що знаходяться за адресою: Рівненська обл., м. Вараш біля нежитлової будівлі, критий басейн (ВП РАЕС), що знаходяться за адресою: Рівненська обл., м. Вараш, мікрорайон Будівельників, 53

Власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до виконавчого комітету Вараської міської  ради з метою зняття з обліку вищевказаного майна протягом одного року з дня оприлюднення цього оголошення.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Вараської міської ради, м-н Незалежності,1,

м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Заступника начальника юридичного відділу виконавчого комітету Вараської міської ради на час перебування на виборній посаді Шумри Ірини Вікторівни (повторно).

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування в галузі право за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності  стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом з питань кадрової, режимно-секретної роботи та з питань запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-29-01.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Вараш, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Вараської міської ради, відділ з питань кадрової, режимно-секретної роботи та з питань запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, каб. 221.

Документи для участі у конкурсі:

заява про участь уконкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Розпорядження міського голови від 16.11.2017 №385-р "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади (повторно)"

   

Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи фінансового управління виконавчого комітету Вараської міської ради

Фінансове управління виконавчого комітету Вараської міської ради, м-н Незалежності,1,

м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ:

- Cпеціаліста І категорії бюджетного відділу фінансового управління   виконавчого комітету Вараської міської ради.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта економічного та фінансового професійного спрямування (економіка та підприємництво, менеджмент та управління, державне управління та інші подібні напрямки) за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються фінансовим управлінням виконавчого комітету Вараської міської ради за телефонами:2-11-75, 2-41-96.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Вараш, м-н Незалежності, 1, фінансове управління виконавчого комітету Вараської міської ради, заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділу, 2-й поверх, каб. 214.

Документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); 

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Начальник фінансового управління

виконавчого комітету Вараської міської

ради  В.Тацюк 

Державна служба зайнятості пропонує роботу

Дарницьке трамвайне ремонтно – експлуатаційне депо комунальне підприємство «Київпастранс» (КП «Київпастранс»), м. Київ – 105, вул.П.Усенка,6 запрошує на роботу за професіями:

- водій трамвая;

- контролер-касир;

- слюсар з ремонту рухомого складу.

Роботодавець пропонує:

- заробітну плату водія трамваю на пасажирських маршрутах  – 6 500 -  10 000 грн.;

- заробітну плату контролера  - касира – 4 500-6 000 грн.;

- слюсаря по ремонту рухомого складу  - від 5 500 грн.;

- можливе навчання в Навчально-курсовому комбінаті КП

 «Київпастранс» за направленням служби зайнятості;

- можливе працевлаштування осіб передпенсійного віку та студентів;

- іногороднім за необхідності надається гуртожиток.

За детальною інформацією звертатися до Кузнецовського центру зайнятості за адресою: м.Вараш, м-н Будівельників, буд.23, тел. 2-27-04 (каб. 202).

Провідний фахівець з питань зайнятості В. Комісаров

Увага! Вакансія!

Вараський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запрошує на роботу керівника гуртка польської мови.

Вимоги:

- педагогічна освіта (вища або середня спеціальна);

- знання польської мови.

Довідки за телефоном: (097) 8855233.