Про проведення конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна

I. Назва об’єкту, його місцезнаходження:  нежитлове приміщення  № 65 площею  19,1  кв.м.  на першому поверсі в житловому будинку, що знаходиться за адресою: Рівненська обл. м. Вараш , м-н  Вараш, 34 а.

Об’єкт оренди перебуває у господарському віданні комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради.

Майно передається в оренду для розміщення  суб’єктів господарювання, що здійснюють побутове обслуговування населення.

Ринкова вартість майна, визначена згідно зі звітом про  незалежну оцінку майна  станом на 31 січня 2017  року, яка   становить 71 600,00 грн. ( без врахування ПДВ).

Умови  конкурсу:  

1.  Найбільший   запропонований розмір місячної  орендної  плати  у порівнянні зі  стартовою, який  становить 358,0  грн. ( без врахування  індексів інфляції, з врахуванням   ПДВ) ,  який визначений  згідно з Методикою розрахунку  та порядком використання плати за оренду комунального майна, що затверджена рішенням міської ради від 28 жовтня 2011 року №229, орендною ставкою - 5 %, виходячи  з ринкової вартості  майна згідно зі звітом про незалежну оцінку.

Орендна  плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції, відповідно до  вимог чинного законодавства.

2. Використання орендованого майна за призначенням.

3.  Термін оренди  до 3-х  років.

4. Своєчасно сплачувати орендну плату.

5. Створення  робочих місць .

6. Утримання орендованого майна  в повному порядку, виконання санітарних правил, дотримання  протипожежного режиму, нести повну відповідальність за дотриманням норм і правил охорони праці і протипожежної безпеки.

7. Виконання   зобов’язань, які будуть зазначені у договорі оренди.

8. Оплата публікації оголошення про конкурс, здійснюється переможцем конкурсу за виставленими розрахунками відповідних ЗМІ, після повідомлення учасника про погодження   укладення з ним договору оренди.

9. Оплата переможцем конкурсу вартості послуг  проведеної незалежної оцінки майна .

10. Укладення Договору оренди з переможцем конкурсу   після здійсненої оплати незалежної оцінки.

11. Передане в оренду майно не підлягає приватизації  та передачі в суборенду.

12. Об’єкт оренди потребує проведення ремонту.

II. Назва об’єкту, його місцезнаходження:   Магазин (В-1), який входить в об’єкт нежитлової будівлі їдальні №1,  що знаходиться за адресою:  Рівненська обл., м.  Вараш, будівельна база №1 та №2  промзони, 49.

Об’єкт оренди перебуває на балансі – Кузнецовського міського комунального підприємства.

Майно передається в оренду  для розміщення магазину( без врахування  індексів інфляції, з врахуванням   ПДВ),  який визначений  згідно з Методикою розрахунку та порядком використання плати за орендукомунального майна, що затверджена рішенням міської ради від 28 жовтня 2011 року №229, орендною ставкою - 18%, виходячи  з ринкової вартості  майна згідно зі звітом про незалежну оцінку.

 Ринкова вартість майна, визначена згідно зі звітом про  незалежну оцінку майна  станом на 31 січня 2017  року,  становить 245 900,00 грн. ( без врахування ПДВ).

Умови  конкурсу:  

1.  Найбільший   запропонований розмір місячної  орендної  плати  у порівнянні зі  стартовою, який становить 4426,20   грн.  комунального майна, що затверджена рішенням міської ради від 28 жовтня 2011 року №229, орендною ставкою -  18  %, виходячи  з ринкової вартості  майна згідно зі звітом про незалежну оцінку.

Орендна  плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції, відповідно до  вимог чинного законодавства.

2. Використання орендованого майна за призначенням.

3.  Термін оренди  до 3-х  років.

4. Своєчасно сплачувати орендну плату.

5. Створення  робочих місць.

6. Утримання орендованого майна  в повному порядку, виконання санітарних правил, дотримання  протипожежного режиму, нести повну відповідальність за дотриманням норм і правил охорони праці і протипожежної безпеки.

7. Виконання зобов’язань, які будуть зазначені у договорі оренди.

8. Оплата публікації оголошення про конкурс, здійснюється переможцем конкурсу за виставленими розрахунками відповідних ЗМІ, після повідомлення учасника про   погодження   укладення з ним договору оренди.

9. Оплата переможцем конкурсу вартості послуг   проведеної незалежної оцінки майна .

10. Укладення Договору оренди з переможцем конкурсу   після здійсненої оплати незалежної оцінки.

11. Передане в оренду майно не підлягає приватизації  та передачі в суборенду.

12. Об’єкт оренди потребує проведення ремонту ( ремонт, покрівлі  орієнтовна сума становить 100,00 тис. грн.)

Для участі в конкурсі учасник конкурсу  подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали:

-  заяву про участь у конкурсі та документи зазначені в оголошенні про конкурс;

-  пропозиції щодо виконання умов конкурсу (крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу);

-  інформація про засоби зв’язку з ним;

-  відомості про учасника  конкурсу .

а) для учасників, які є юридичними особами:

-  документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

-  посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

-  копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців;

-  завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованостей за останній рік;

-  довідку від  претендента про те, що до нього не порушено справу про банкрутство;  

б) для учасників, які є фізичними особами:

- копію документа,  що  посвідчує особу учасника конкурсу,  або належним чином оформлену довіреність;

- завірену належним чином копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

-  завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної особи – платника єдиного податку.

Пропозиції учасників конкурсу, які не відповідають  розміщеному оголошенню,  розглядатися  не будуть.

Конкурс проводиться з  використанням відкритості пропонування розміру орендної  плати за принципом аукціону.

Основним  критерієм визначення переможця є найбільший розмір  орендної плати у разі виконання  обов’язкового забезпечення виконання інших умов конкурсу.

Документи, крім пропозиції щодо розміру орендної плати, подаються  у відділ комунальної власності, каб. 201, який здійснює реєстрацію конкурсних документів,  поданих  у конвертах  з написом  «НА КОНКУРС», запечатаних печаткою учасника конкурсу, щодня, з 8.00 год. до 17.15 год.,  по п’ятницях та передсвяткових днях з 8.00.до 16.00 год.

Подані учасниками конкурсу документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) розглядаються на засіданні  комісії до проведення конкурсу, з метою формування  списку учасників конкурсу, який затверджується рішенням комісії.

Кінцевий  термін прийняття пропозицій від претендентів ( учасників конкурсу) – за  три робочих дні до дати проведення конкурсу за адресою: м. Кузнецовськ, майдан Незалежності 1, відділ комунальної власності виконавчого комітету каб.201.

У разі, якщо дата проведення конкурсу попадає на неробочий чи святковий день, то датою проведення конкурсу вважається наступний за вихідними чи святковими днями  робочий день.

Конкурс  буде  проводитися  о 10.00 год.  на 21 –й день  з дати опублікування  інформаційного повідомлення про  оголошення конкурсу,  у  кабінеті заступника міського голови.

Допущені до участі в конкурсі  учасники  конкурсу або уповноважені особи учасників конкурсу ( на 21-й день з дати опублікування оголошення)  приходять на відкрите  засідання конкурсу.

Секретар комісії реєструє кожного учасника конкурсу із зазначенням дати, часу та прізвища учасника чи уповноваженої особи і видає картку з номером учасника. Реєстрація учасників завершується за 10 хвилин до початку проведення конкурсу.

Учасники конкурсу в порядку черговості, визначеної з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної комісії  конверти з конкурсними пропозиціями, щодо орендної плати. Розмір орендної плати зазначений у конкурсній пропозиції, не може бути меншим за розмір стартової  орендної плати, зазначений в оголошенні про проведення конкурсу.

За  довідками та інформацією просимо вас звертатись у відділ комунальної власності міськвиконкому каб. 201, тел. 2-46-64.

Конкурс на посаду завідувача частини (художної)

Центр дозвілля відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради оголошує конкурс  

Місцезнаходження: 34400, Рівненська обл. м.Вараш, м-н Будівельників, 2А

Назва посади: завідувач частини (художньої)

Кваліфікаційні вимоги: завідувачем частини (художньої)центру дозвілля може бути особа, яка має вищу освіту, володіє державною мовою, має навики роботи на персональному комп’ютері, комунікабельна та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім, професійним та кваліфікаційним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Адреса за якою подаються документи: 34400, Рівненська обл. м.Вараш, м-н Будівельників, 2А, центр дозвілля. Відповідальний секретар – Волощук Надія Андріївна. Контактні телефони – (03636) 2-49-08, 3-11-60.

Кінцевий строк прийняття документів: 12 червня 2017 року (включно).

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсі:

- заява про участь в конкурсі у довільній формі;

- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копія трудової книжки (за наявності);

- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Дата і місце проведення конкурсу: 20 червня 2017 року, 11.00 год.,  34400, Рівненська обл. м.Вараш, м-н Будівельників, 2А, центр дозвілля, мистецька зала.

Контактні телефони, факси та адреса електронної пошти: тел. (03636) 3-11-60, факс. (03636) 2-49-08, електронна-пошта сеntr.dozvilya@ukr.net

Attachments:
Download this file (poradokkonkurs.doc)Положення

В місті проведуть мобілізаційне навчання

З 23 по 26 травня 2017 року на території міста Варашським міським військовим комісаріатом спільно з виконавчим комітетом Вараської міської ради буде проводитись мобілізаційне навчання за темою: „Проведення часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів в умовах інформаційної протидії з боку противника. Формування окремого стрілецького батальйону”.

Czytaj dalej

УВАГА!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє, що з 22.05.2017 року по 31.05.2017 року на ВП «Рівненська АЕС» будуть проходити спільні тактико-спеціальні навчання за темою: «Відпрацювання готовності учасників об’єктового плану взаємодії ВП РАЕС у разі вчинення диверсії до спільних дій при виникненні на об’єкті кризової ситуації, викликаної протиправними діями зовнішніх та внутрішніх правопорушників».

На час проведення навчань правоохоронними органами може обмежуватись перебування громадян та транспортне пересування у межах санітарно-захисної зони Рівненської АЕС (в радіусі 2,5 км). Також будуть відпрацьовуватись практичні дії в межах зон обмеження доступу РАЕС та на зовнішніх об’єктах станції. Наявність документів, що засвідчують особу у громадян, які перебувають у зонах обмеження доступу та санітарно-захисній зоні є обов’язковою.

Проведення громадських слухань

Виконавчий комітет Вараської міської ради інформує про проведення  13.06.2017 року о 17-00 год. громадських слухань з обговорення містобудівної документації – детальний план території в межах земельних ділянок ( кадастрові номери 5610700000:01:003:0108, 5610700000:01:003:0109, 5610700000:01:003:0110, 5610700000:01:003:0111,  по вул.Т.Боровця, м.Вараш Рівненської області (для будівництва житлового кварталу).

Слухання відбудуться за адресою: майдан Незалежності,1, зал засідань, 3-й поверх.

Детальний план території в межах земельних ділянок ( кадастрові номери 5610700000:01:003:0108, 5610700000:01:003:0109, 5610700000:01:003:0110, 5610700000:01:003:0111,  по вул.Т.Боровця, м.Вараш Рівненської області (для будівництва житлового кварталу) розроблений ПП «Землебудпроект», відповідно до ст.10 Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності».

Замовником є Вараська міська рада.

Графічні матеріали даної містобудівної документації  розміщено на офіційному веб-сайті Вараської міської ради. Для більш детального ознайомлення з графічними матеріалами необхідно звернутися в управління містобудування, архітектури та капітального будівництва за адресою: майдан Незалежності,1, каб.314, каб.315 (тел.2-16-52, 2-33-07).

Строк подання письмових пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до детальний план території  з  11.05.2017 до 11.06.2017 року. Пропозиції приймаються за адресою: управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Кузнецовської міської ради - майдан Незалежності,1, каб.314,315.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), представники їх об’єднань, наукових засобів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Інформація щодо результатів публічного громадського обговорення  детальний план території в межах земельних ділянок ( кадастрові номери 5610700000:01:003:0108, 5610700000:01:003:0109, 5610700000:01:003:0110, 5610700000:01:003:0111,  по вул.Т.Боровця, м.Вараш Рівненської області (для будівництва житлового кварталу).

Пояснювальна записка

Схема розташування території у системі розселення міста

План існуючого використання території

Проектний план

Схема організації руху транспорту та пішоходів

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Схема інженерних мереж та споруд 

 

 

Про намір передачі в оренду комунального майна, щодо якого надійшла заява

Назва  об’єкту: частина покрівлі площею 12м² п’ятиповерхового будинку по м-ну Перемоги 23 .

Місцезнаходження об’єкту: Рівненська обл., м.Вараш , мкр-н Перемоги, 23.

Площа об’єкта оренди:12  кв.м.

Передається в оренду:  для  розміщення обладнання базової станції стільникового мобільного зв’язку (розміщення  антени)

Термін оренди:  2 роки 11 місяців.

Орендодавець: Кузнецовське міське комунальне підприємство.

До заяви додають:

Юридичні  особи:

-засвідчені належним чином копії установчих документів;

-копію витягу  з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

-копію ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (за наявності такої)

Фізичні  особи:

- копiю  документа, що посвідчує особу (копія паспорта ст.1,2,11),

- копію витягу з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб та фізичних осіб  підприємців;

- завірену належним  чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної  особи- платника податку.

Термін прийняття заяв -  протягом 10 робочих днів після  розміщення оголошення . Адреса: Майдан Незалежності,1 , виконавчий  комітет Вараської міської ради,  тел. 3-29-82;  2-46-64.

У разі  надходження двох і більше заяв на  об’єкт оренди,  буде оголошено конкурс на право оренди.