До відома молоді віком до 25 років

Наказом Головного територіального управління юстиції у Рівненській області від 12.12.2016, №367/05 затверджено порядок стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області.

У цьому порядку термін “молодь” вживається у такому значенні: громадяни України віком до 25 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань “Право” або отримали вищу освіту у галузі знань “Право” та не перебувають на посадах державної служби.

Стажування молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області здійснюється строком до шести місяців. Стажування молоді проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників юстиції.

За детальною інформацією необхідно звертатися до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Рівненській області (тел.63-46- 55;kadry@rv.minust.gov.ua).

Начальник Вараського відділу ДРАЦС