Конкурс на заміщення вакантних посад

УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

м-н Незалежності, 1, м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

1. Заступник начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва – головний архітектор міста, начальник відділу планування територій та містобудівного кадастру – 1-а посада.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (архітектура та містобудування) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж організаційної і професійної роботи за фахом  у  сфері  містобудування  та архітектури не менше 5 років.

2.  Начальник відділу капітального будівництва, головний інженер управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету  Вараської міської ради – 1-а посада.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (будівництво та цивільна інженерія) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

3. Начальник відділу закупівель управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради – 1-а посада.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (економіст) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

4. Головний спеціаліст відділу закупівель управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради – 1-а посада.

Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

5.  Головний спеціаліст відділу капітального будівництва, інженер (технагляд) – 1-а посада

6.  Головний спеціаліст відділу капітального будівництва, інженер (кошторисник) – 2-і посади

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного професійного спрямування (будівництво та цивільна інженерія) за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Додаткова інформація про умови конкурсу, розмір та умови оплати праці надається в управлінні містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-33-07.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м. Вараш, м-н. Незалежності, 1, 3-й поверх, каб. 314.

Документи для участі у конкурсі:

Заява про участь у конкурсі;

Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

Дві фотокартки розміром 4х6 см.;

Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання присудження наукового ступеня;

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

Копію документа, який посвідчує особу;

Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).