Вступна кампанія до навчальних закладів системи ДСНС

Кузнецовський міський сектор інформує про те, що Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу у вищі навчальні заклади ДСНС України.

Відбір проводиться до:

 Національного університету цивільного захисту України (м. Харків);

 Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси);

 Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів);

 Вінницького вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця);

 Ліцею цивільного захисту ЛДУБЖД (м. Вінниця).

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до Кузнецовського міського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Вараш, вул. В. Правика, 1, телефон для довідок: (03636) 2-50-21 або до відділу роботи з персоналом Головного управління ДСНС у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Полуботка, 37, телефон для довідок: (0362) 69-55-16.

Правила прийому до ВНЗ ДСНС України у 2018 році, розміщені на веб-сайтах відповідних ВНЗ.

Кузнецовський міський сектор Головного управління ДСНС

України у Рівненській області