Інформація для роботодавців

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (п. 22 ст. 20 та п. 1 ст. 21, п.3 ст.30) особам, віднесеним до категорії 1 та 2, а також одному з батьків дитини з інвалідністю, надається додаткова відпустки із збереженням заробітної плати строком на 14 робочих (16 календарних) днів на рік. Ця відпустка є гарантованою державою пільгою, а тому роботодавець зобов’язаний забезпечити це право працівника впродовж календарного року.

 

 

Відшкодування установам, підприємствам та організаціям днів наданої відпустки здійснюється через управління праці та соціального захисту населення за рахунок коштів Державного бюджету по КПКВ 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Механізм використання, обліку, звітності і контролю за використанням коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, головним розпорядником яких є Мінпраці, визначено Порядком використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 №936 (далі Порядок №936).

Отже, щоб гарантовано отримати компенсацію роботодавцям необхідно звернути увагу на такі моменти:

1) підприємство має бути зареєстроване в органах соцзахисту. Для цього такі підприємства щороку не пізніше ніж за два місяці до початку бюджетного року подають паспорт даних і списки громадян із зазначенням прізвища, імені та по батькові, категорії, серії та номерів посвідчення, місця реєстрації, ідентифікаційного номера. У випадку зміни відомостей про підприємство та списків громадян (потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи) необхідно повідомити про це протягом 20 днів місяця, наступного після таких змін;

2) щороку разом із даними про підприємство та списком громадян підприємство має також надавати графік відпусток громадян (мається на увазі чорнобильців) і розрахунок витрат на оплату додаткової відпустки (строком 14 робочих днів) на наступний бюджетний рік;

3) для того, щоб отримати кошти на виплату компенсації, підприємству до 25 числа місяця, за який здійснюють таке нарахування, потрібно подати до органів соцзахисту розрахунок витрат для виплати компенсацій та допомог і реєстр одержувачів компенсаційних виплат і допомог громадянам, в якому вказують прізвище, ім'я та по батькові постраждалого, категорію, номер посвідчення, ідентифікаційний номер, відомості про отримані виплати, суму компенсації та вид допомоги.

Керівники підприємства несуть персональну відповідальність за своєчасність подання розрахункових документів до управлінь соціального захисту та правильність призначення й нарахування компенсаційних виплат і допомоги певних видів.

За детальною інформацією та рекомендаціями щодо заповнення та подання реєстраційних документів звертатись у відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Управління праці та соціального захисту населення (м-н. Незалежності, 1, кб.111-112), або за телефоном 2-11-21, 2-21-25)