Про проведення конкурсного добору директора Вараської міської бібліотеки для дітей відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради (повторно)

Відділ культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради відповідно до Закону України «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Вараської міської бібліотеки для дітей.

1. СТРОК ПРИЙМАННЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 днів після оголошення конкурсу (з 07листопада 2019 року до 06 грудня 2019 року включно).

2. ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ.

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта відповідного спрямування;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїмиділовими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

3. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКАМИ КОНКУРСУ.

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу,

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Учасник може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність інформації несе кандидат.

Зазначені документи подаються особисто або поштою за адресою: 34403, Рівненська область, м.Вараш, м-н Перемоги,23 - Відділ культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради ( 3 поверх), тел. 03636 3-10-12.

4. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ.

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами та презентації запропонованих проектів програм розвитку Вараської міської бібліотеки для дітей на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

- за рішенням суду визнані недієздатними або їх дієздатність обмежена;

- мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівництва відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.