До уваги керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради доводить до відома керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників, що навчання та перевірки знань з питань безпечної експлуатації електроустановок споживачів відбудеться 13 листопада 2019 року на базі ЗОШ № 5. Початок занять о 10 год.00 хв.

Лекції читатимуть кваліфіковані спеціалісти ДП «Рівненський експертно-технічний центр» та управління Держпраці у Рівненській області. Для прийняття участі у навчанні запрошуються працівники підприємств відповідальні за охорону праці, керівники новостворених підприємств, фізичні особи підприємці, які використовують працю найманих працівників та не пройшли навчання з охорони праці та ті кому потрібно пройти повторне навчання ( раз у 3 роки).

Заявки для участі можна надсилати на адресу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради майдан Незалежності 1, тел/ факс (03636) 2-34-94, e-mail: social@varash.rv.gov.ua

Контактний телефони: (03636) 2-38-15.

Контактна особа: Кніовець Анатолій Степанович – головний спеціаліст, інспектор з охорони праці відділу праці, охорони праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради.