Закон України «Про адміністративні послуги»

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Закон України «Про звернення громадян»

Закон України «Про інформацію»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.01.2013р. №44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги».

Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997р. № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»

Рішення міської ради про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Кузнецовської міської ради

Положення про Центр надання адміністративних послуг