Новини

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг!

 Доводимо до Вашого відома, що з 1 січня 2017 року змінено розміри адміністративних зборів.

Частиною 3 статті 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр» (із змінами відповідно до Закону від 06.12.2016 року №1774-VІІІ) визначено, що за надання відомостей з Державного земельного кадастру справляється адміністративний збір у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається адміністративна послуга.

Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2017 року встановлений в розмірі 1600 гривень.

Таким чином, для розрахунку вартості адміністративного збору слід застосовувати величину 1600 гривень.

У зв’язку з наведеним, Управлінням Держгеокадастру прийнято наказ від 11.01.2017 №1-од «Про внесення змін до наказу Управління Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області від 22.03.2016 №10-од», яким внесено зміни до пункту 11.2 графи 3 «Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу»  Інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються Управлінням Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області.

Враховуючи вищевикладене розмір плати за надання відомостей з Державного земельного кадастру з січня 2017 року становлять:

1. За витяг з Державного земельного кадастру про

 земельну ділянку - 80 гривень;

обмеження у використанні земель - 88 гривень;

землі в межах адміністративно територіальних одиниць - 96 гривень.

2. За довідку, що містить узагальнену інформацію про землі (території) - 96 гривень.

3. За викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової  карти - 48 гривень.

4. За виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення - 208 гривень.

 

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг! Доводимо до Вашого відома, що з 01 січня 2017 року змінено розміри адміністративних зборів.

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 06.12.2016 № 1774-VIII внесено зміни до статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень". Cлова "мінімальна заробітна плата" в усіх відмінках і числах замінено словами "прожитковий мінімум для працездатних осіб".Статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб у розмірі: з 1 січня 2017 року - 1600 гривень.

Відповідно до частини 7 статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (далі - Закон) адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від прожиткового мінімуму для працездатних осіб у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому проводяться реєстраційні дії чи надається інформація, та округлюється до найближчих десяти гривень при проведенні реєстраційних дій та до найближчої гривні при отриманні інформації з Державного реєстру прав.

Враховуючи вищевикладене, розміри адміністративного збору за проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень, внесення змін до записів Державного реєстру прав та надання інформації з Державного реєстру прав з січня 2017 року становлять:

1. Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно: 
• 40 грн. - 1 робочий день.

2. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно:
• 8000,00 грн. –2 години;
• 3200,00 грн. –1 робочий день;
• 1600,00 грн. –2 робочі дні;
• 160,00 грн. – 5 робочих днів.

3. Державна реєстрація іншого речового права (крім іпотеки) на нерухоме майно
• 4000,00 грн. –2 години;
• 1600,00 грн. – 1 робочий день;
• 800,00 грн. – 2 робочі дні;
• 80,00 грн. – 5 робочих днів.

4. Державна реєстрація обтяжень, іпотек речових прав:
• 80,00 грн. – 2 робочих дні.

5. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку із зміною відомостей про нерухоме майно, право власності та суб’єкта цього права, інші речові права та суб'єкта цих прав, обтяження прав на нерухоме майно та суб'єкта цих прав, що містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, які не пов'язані з проведенням державної реєстрації прав:
• 60,00 грн. – 1 робочий день.

6. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки не з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно:
• 60,00 грн. –1 робочий день.

З 1 січня 2017 року також змінено плату у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 06.12.2016 № 1774-VIII внесено зміни до статті 36 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", а саме: слова "мінімальна заробітна плата" в усіх відмінках і числах замінено словами "прожитковий мінімум для працездатних осіб".

Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі – Закон)  адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Враховуючи вищевикладене, розміри адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, внесення змін до записів Єдиного державного реєстру та надання інформації з Єдиного державного реєстру з січня 2017 року становлять:

•480 грн. - за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

•160 грн. - за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію, за державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця;

•80 грн - за надання витягу в паперовій формі;

•110 грн - за надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі.

Адміністративний збір не справляється за внесення до записів Державного реєстру прав змін, пов’язаних із приведенням у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами.

Одночасно повідомляємо реквізити рахунку для сплати адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у сфері державної реєстрації громадських формувань:

БАНК ОТРИМУВАЧА: Головне управління Державної казначейської служби України  у Рівненській області

МФО БАНКУ:  833017

КОД ОТРИМУВАЧА (ЄДРПУО):  38012714

ОТРИМУВАЧ ПЛАТЕЖУ:  УК у м.Рiвному/м.Рiвне/

РАХУНОК: 31116170700002

ЗМІСТ  ПЛАТЕЖУ:  22010300 "Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань".  

 

Звіт про роботу відділу "Центр надання адміністративних послуг"