Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва Кузнецовської міської ради

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради,м-н Незалежності,1,

м. Кузнецовськ, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

-  начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва  Кузнецовської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (архітектура та будівництво) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або при необхідності стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за телефоном 2-29-01.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції, 2-й поверх, каб. 221.

Документи для участі у конкурсі:

-  заява про участь уконкурсі;

-  заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

-  довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

 

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).