Комісії звітують

 

ЗВІТ 

постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я  та спорту у 2016 році

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішенням міської ради сьомого скликання від 20.11.2015 № 6 були утворені постійно діючі комісії Кузнецовської міської ради.  Положення про постійні комісії Кузнецовської міської ради було затверджено рішенням № 53 сесії міської ради від 25.12.2015.

У статті 14  цього Положення  визначено повноваження постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я  та спорту.

Зокрема, комісія:

-  готує висновки та рекомендації з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту;

-  контролює виконання програми та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту;

-  погоджує проекти рішень ради перед винесенням їх розгляд ради, які готуються службовими та посадовими особами виконавчих органів з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту;

-  в ході процесу підготовки проекту рішення про місцевий бюджет та програми соціально-економічного розвитку, попередньо розглядає відповідні розділи і показники проектів, вносить по них зауваження і пропозиції;

-   контролює вирішення питань про надання пільг та допомоги, пов’язаних з охороною материнства і дитинства, питань опіки і піклування, питань про надання компенсацій і пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інвалідам війни та учасникам бойових дій;

- з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства перевіряє роботу підприємств, установ і організацій розташованих на території ради, подає за результатами перевірки пропозиції на розгляд керівників підприємств, установ і організацій, а в необхідних випадках вносить свої пропозиції на розгляд ради;

-  готує до розгляду радою питань про стан і перспективи розвитку галузей туризму та спорту в місті;

-  надає пропозиції щодо реформування системи закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення у громаді;

-  виступає на сесіях ради з доповідями і співдоповідями.

До складу постійної комісії входить 4 депутати:

Денісова Тетяна Мирославівна;

Павлусь Руслан Олександрович;

Пан Павло Павлович;

Ющук Дмитро Анатолійович.    

На першому засіданні постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я  та спорту було обрано заступником голови комісії Пана Павла Павловича і секретарем комісії Денісову Тетяну Мирославівну.

На другому засіданні постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я  та спорту проходило знайомство з керівниками підвідомчих комісії відділів, підприємств та організацій.

За весь період роботи було проведено 10 засідань комісії. Також були проведені виїзні засідання комісії. За необхідністю проводились спільні комісії, зокрема разом із постійною комісією з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики було проведено виїзне засідання  комісій в пологовому будинку, де було прийнято спільне рішення стосовно виділення коштів для ремонтних робіт.

Члени комісії представляли інтереси комісії на засіданнях постійної комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики, постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, постійної комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики, постійної комісії з  питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження, постійної комісії з питань  земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

За ініціативи  постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я  та спорту та завдяки депутатському корпусу:

1. На спортивні заходи у 2016 році було виділено удвічі більше фінансування в порівнянні з 2015 роком.На початку 2016 року було проведено засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту, на яке були запрошені тренери, представники майже усіх видів спорту, яким займаються у нас в місті.  Вийшла дуже конструктивна розмова, були розглянуті пропозиції, щодо раціонального використання виділених коштів. Кошти були освоєні у повному обсязі, за допомогою, яких наші спортсмени відвідали змагання різного рівня та отримали значні досягнення, як на території області так і України та за її межами.

2. По охороні здоров’я:  комісія брала участь у розробці міських програм, по яким були  виділені  кошти для підтримки ДЗ СМСЧ-№3 МОЗ України та придбання дорого вартісного обладнання. Були виділені кошти на закупку вакцин і медикаментів. Додатково були виділені кошти на облаштування закладів СМСЧ-№3 МОЗ України пандусами;  на ремонт частини покрівлі пологового будинку; на придбання будівельних матеріалів, для ремонту частини приміщення полового будинку в подальшому де буде розміщена жіноча консультація, притаманно нагадати та подякувати асоціації будівельників нашого міста, які зголосились усі ремонтні роботи по ремонту жіночої консультації зробити безкоштовно. На даний момент дані роботи  у завершальній  стадії. За ініціативи голови комісії було проведено засідання з власниками аптек, які здійснюють продаж ліків на території міста на тему контролю продажу кодеїновмісних препаратів в одні руки, щодо запобігання закупок даних препаратів наркозалежними. Зокрема були виділені кошти, за які придбано наркотести для виявлення наркозалежних та постановки їх на контроль до нарколога. Голова комісії представляв інтереси ДЗ СМСЧ-№3 МОЗ України на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Рівненської обласної ради, щодо утворення госпітальних округів. Неодноразово готувались звернення стосовно належного утримання екстреної медицини(швидка допомога) нашого міста, але на превеликий жаль і на сьогодні в неналежному стані утримується даний заклад.

3. По соціальному захисту населення комісія приймала участь у розробці  міських програм зокрема  міська програма соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Кузнецовськ на 2016 рік; програма соціальної допомоги в місті Кузнецовськ на 2016 рік, по яким населення нашого міста змогло отримати допомогу з міського бюджету. За рекомендацією нашої комісії було виділено кошти на ремонт танцювальної зали та допоміжних приміщеньміському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За ініціативи голови постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я  та спорту було проведено круглий стіл із забудовниками житлових будинків нашого міста стосовно доступності житла на пільгових умовах для соціально незахищених верств населення. 

Хотів би подякувати усім членам постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я  та спорту за плідну співпрацю за сумлінне виконання своїх депутатських обов’язків зокрема за роботу у комісії. Також хочу подякувати усім  депутатам за підтримку.

          

Голова постійної комісії з питань соціального захисту, 

охорони здоров’я  та спорту Ющук Д.А.

Рішення Кузнецовської міської ради від 06.04.2017 №623 "Звіт постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту"

 

 

ЗВІТ

постійної комісії міської ради з питань

бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики

На першій сесії Кузнецовської міської ради 7-го скликання, яка відбулася 20.11.2015 року було схвалено рішення № 6 щодо утворення (на ряду з іншими комісіями), постійної комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики (далі - Комісія), обрано її склад та голову, а також затверджено Положення про постійні комісії міської ради.

До складу Комісії входять сім депутатів: Грохольська Наталія Олександрівна (голова комісії), Ковбасюк Микола Миколайович (заступник голови комісії), Назарчук Оксана Михайлівна (секретар комісії), Анощенко Тетяна Богданівна, Антипець Олена Демидівна, Лаврук Наталія Василівна, Павлишин Євгеній Павлович (члени комісії).

Розпочала свою роботу Комісія 10.12.2015 року. За цей час відбулось 25 засідань, із них 6  сумісних: 4 – з комісією з гуманітарних питань дитячої молодіжної та інформаційної політики, 2 – з комісією з питань соціального захисту охорони здоров’я та спорту. Слід відмітити, що нашою Комісією було ініційовано і впроваджено сумісні виїзні комісії по  закладах освіти та охорони здоров’я, що дало  суттєвий позитивний результат.

Робота постійної Комісії проводиться у відповідності з чинним законодавством, Регламентом міської ради та Положенням про постійні комісії міської ради.

Основними завданнями Комісії протягом звітного періоду було забезпечення контролю за економічним та ефективним витрачанням коштів місцевого бюджету, виконання Бюджетного та Податкового кодексів України, інших законів України та нормативних актів з бюджетних та фінансових питань.

За участю Комісії підготовлені і підтримані міською радою -  Програма економічного та соціального розвитку м.Вараш (Кузнецовськ) та міський бюджет.

          Так, в грудні 2015 року члени Комісії приймали активну участь у процесі формування  міського бюджету на 2016 рік. Всі  показники міського бюджету, як по доходах, так і по видатках, детально розглядались та обговорювались на засіданні Комісії за участю міського голови  та заступників міського голови. За результатом проведеної роботи Комісією були подані рекомендації щодо формування міського бюджету на 2016 рік.

         У звітному періоді Комісія погодила затвердження у новій редакції:

-         Порядку справляння транспортного податку;

-         Порядку справляння єдиного податку;

-         Порядку справляння плати за землю.

Не менш важливим питанням, що знаходиться на постійному контролі Комісії є питання виконання місцевого бюджету, яке передбачає її багатогранну роботу у цій сфері.

Постійна Комісія ретельно опрацьовує всі пропозиції, щодо  внесення змін до бюджету, і особливо щодо додаткового виділення коштів.

Принцип ефективності і доцільності є основним у цьому питанні.

Відповідно до програм, затверджених міською радою, на житлово-комунальне господарство (НТКВК 100 000) по загальному фонду міського бюджету використано за звітний період 12 211,6 тис.грн. при плані - 13 366,9 тис.грн. (91,4%). На капітальний ремонт житлового фонду місцевих органів влади за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджет розвитку) при уточненому плані на 2016 рік  - 14 244,9 тис.грн., використано - 10 351,9 тис.грн. (72,7%). На благоустрій міста при планових показниках бюджету розвитку за звітний  період - 2 084,9 грн., використано - 2 021,9 тис.грн. (97%). На капітальний ремонт житлового фонду ОСББ при планових показниках звітного періоду - 1 400,6 тис.грн. використано - 395,2 тис.грн. (28,2%). Низький відсоток використання коштів по даному виду капітальних робіт пояснюється затримкою передачі об’єктів житлового фонду на баланс ОСББ та відсутністю коштів на співфінансування з боку ОСББ.

На утримання установ культури (НТКВК 110 000) та проведення загальноміських заходів у звітному періоді було використано  8170,7 тис.грн. бюджетних коштів при плані 8349,7 тис.грн., або 97,9%

З метою забезпечення  учнів шкіл гарячими сніданками на виконання програми «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кузнецовська» було затверджено 5 110,6 тис.грн.

Крім того, протягом звітного року на звернення управління освіти виділялись кошти з міського бюджету на проведення поточних та капітальних ремонтів, закупівлю обладнання, поновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів  міста в цілому на суму 10 401,3тис.грн.

За сприяння депутатського корпусу шкільним закладам були надані кошти в сумі 576,9 тис.грн. для придбання шкільних підручників для учнів 7-9 класів.

На перевезення пільгових категорій населення було виділено 525,6 тис.грн з місцевого бюджету.

У 2016 році постійною Комісією опрацьовано питання «Про розміщення коштів міського бюджету на депозитних рахунках в установах банку у 2016 році». В результаті  за користування тимчасово вільними коштами загального фонду міського бюджету додатково залучено відсотки за користування депозитами в сумі 3 832 тис.грн.

За звітний період заробітна плата всім виплачена, боргів немає.

Голова комісії  Н.Грохольська

 

Рішення Кузнецовської міської ради від 06.04.2017 №637 "Звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики"

 

 

 

ЗВІТ  про роботу постійної комісії з гуманітарних питань,

дитячої, молодіжної та інформаційної політики

у 2016 році

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішенням міської ради сьомого скликання від 20.11.2015 № 6 були утворені постійно діючі комісії Кузнецовської міської ради.  Положення про постійні комісії Кузнецовської міської ради було затверджено рішенням № 53 сесії міської ради від 25.12.2015.

У статті 13  цього Положення  визначено повноваження постійної комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної комісії. Зокрема, комісія:

- готує висновки та рекомендації з питань освіти, культури, міжнародного співробітництва, дитячої, молодіжної та інформаційної політики;

- контролює виконання програм та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради з питань освіти, культури, міжнародного співробітництва, дитячої, молодіжної та інформаційної політики;

- погоджує проекти рішень ради перед винесенням їх розгляд ради, які готуються службовими та посадовими особами виконавчих органів з питань освіти, культури, міжнародного співробітництва, дитячої, молодіжної та інформаційної політики;

- попередньо розглядає відповідні розділи і показники проектів планів соціально-економічного розвитку та бюджету, звітів про їх виконання, вносить по них зауваження і пропозиції;

- веде діяльність, пов’язану із встановленням партнерських стосунків з іншими містами в Україні та за кордоном;

- виступає на сесіях ради з доповідями і співдоповідями.

У листопаді 2015 року до складу постійної комісії ввійшло 7 депутатів:

Бірук Наталія Петрівна

Верешко Людмила Миколаївна

Грушевський Володимир Валерійович

Красуля Владислав Миколайович

Максимчук Сергій Ігорович

Семенюк Людмила Олексіївна

Хвалько Ніна Степанівна

Протягом 2016 року  в зв’язку з вибуттям-прибуттям  депутатів склад комісії дещо змінювався. У січні 2016 року вибув Грушевський В.В., у квітні – Максимчук С.І. (його місце зайняла Самолова Тетяна Дем’янівна), у грудні – Красуля В.М.)

На даний час у складі комісії 5 депутатів:

Верешко Людмила Миколаївна – голова комісії

Хвалько Ніна Степанівна – заступник голови комісії

Семенюк Людмила Олексіївна – секретар комісії

Бірук Наталія Петрівна – член комісії

Самолова Тетяна Дем’янівна – член комісії

Члени комісії - представники різних політичних сил, представлених  у міській  раді. Але поряд з цим - це депутати, які працюють у сфері освіти, тобто знають як проблеми, так і надбання цієї галузі. Вони досвідчені, висококваліфіковані фахівці своєї справи,  тому, вважаю, що комісія працює на високому професійному рівні.

За звітний період (з листопада 2015 року по грудень 2016 року) було проведено 14 засідань комісій (4 – у 2015 році, 10 – у 2016 році), на яких було розглянуто  61  питання. Середній показник відвідування засідань членами комісії 79,5%.

 На засіданнях розглядалися питання:

-  про організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста;

- про затвердження міської програми соціально-правового захисту дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей,, які опинилися в складних життєвих обставинах, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2016-2019 роки;

-  про додаткові заходи щодо кадрового забезпечення дошкільних навчальних закладів (введення посади асистента вихователя в інклюзивних групах);

-  про затвердження міської програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації;

-  про затвердження програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості на 2016-2020 роки;

-  про фінансування заходів міської програми відпочинку та оздоровлення дітей;

-  про фінансування заходів міських молодіжних організацій «Ольбери», «Дитячий альпійський рух України», «Пласт», асоціації захисту прав  інвалідів з дитинства «Надія»;

-  звіт про роботу управління освіти за 2015 рік;

-  звіт про роботу комунального закладу «Міський методичний кабінет закладів освіти» за 2015 рік;

-  звіт про роботу МПМПК за 2015 рік;

-  звіт про стан виконання ремонтно-будівельних робіт у закладах освіти та виконання кошторисних призначень у 2016 році;

-  про роботу комунального закладу «Парк культури та відпочинку»;

-  про перерозподіл коштів між кодами економічної класифікації (в зв’язку з використанням програми «ProZorro» і виникненням економії коштів) по закладах освіти.

Розглядався ряд інших питань. Протоколи засідань комісії наявні. Усі бажаючі можуть з ними ознайомитися в секретаріаті міської ради та на сайті ради.

Також відбулося  3 спільних засідання з комісією з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.                   

На початку 2016 року комісія з гуманітарних питань,  дитячої, молодіжної та інформаційної політики  спільно з комісією з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики провела два виїзні засідання та побувала практично в усіх закладах освіти та закладах культури з метою визначення першочергових, нагальних проблем у діяльності закладів та розподілі додаткових бюджетних коштів на вирішення цих проблем у 2016 році. За результатами виїзних засідань відбулися засідання, на яких в результаті палких суперечок були розподілені кошти по закладах освіти та культури, які були успішно освоєні у 2016 році.

На мою думку, депутати – члени постійної комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної комісії - протягом звітного періоду роботи були активними, принциповими, небайдужими до проблем, які є на безпосередньому контролі комісії, а також до інших проблем територіальної громади нашого міста. Ці люди мають надію покращити ситуацію в місті на краще і роблять це відповідально та наполегливо.   

Вважаю, що питання, пов’язані з реалізацією державної політики в галузі освіти щодо рівня та обсягу дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, повноцінним матеріально-технічним забезпеченням закладів освіти,  питання, пов’язанні з відродженням і розвитком культури українського народу, створенням  умов для розвитку самодіяльного мистецтва, формування здорових потреб і високих естетичних смаків населення, покращенням матеріально-технічної бази закладів культури – завжди повинні бути в пріоритеті. Інвестиції, вкладені сьогодні в наших дітей, повернуться до нас в майбутньому.

Голова комісії Л. Верешко     

Рішення Кузнецовської міської ради від 06.03.2017 №561 "Звіт постійної комісії з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики" додається