Депутати

Депутати Вараської  міської ради

Анощенко Тетяна Богданівна, народилася 30 жовтня 1962 року, освіта вища, оператор спецводоочищення ВП "Рівненська АЕС", обрана від ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ  РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

 

Помічники-консультанти:
Мацієвська Наталія Петрівна
Михальчук Тетяна Андріївна
Яковлева Жанна Володимирівна 

 

Антипець Олена Демидівна, народилася 19 грудня 1964 року, освіта вища, обрана від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

 

 

 

 

 

 

Бірук Наталія Петрівна, народилася 19 грудня 1973 року, освіта вища, вихователь НВК №1, обрана від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  - УКРОП"

 

 

 

Помічники-консультанти:
Дідух Ольга Миколаївна

 

Будь Ксенія Миколаївна, народилася 23 липня 1984 року, освіта вища, обрана від Політичної партії "Сила людей"

 

 

Помічники-консультанти:
Дашковський Олександр Олександрович
Саворона Ігор Володимирович

 

 

Верешко Людмила Миколаївна, народилася 30 листопада 1965 року, освіта вища, завідувач ДНЗ №7, обрана від Української Народної Партії

 

 

 

 

 

 

Грохольська Наталія Олександрівна, народилася 09 вересня 1968 року, освіта вища, заступник начальника ДЗ СМСЧ №3 МОЗ України, обрана від Української Народної Партії

 

 

 

 

 

 

Денега Сергій Віталійович, народився 16 лютого 1973 року, освіта вища, інженер-програміст ВП "Рівненська АЕС", обраний від Політичної партії "Сила людей"

 

Помічники-консультанти:
Шинкарук Віталій Антонович
Будь Іван Іванович
Гончаров Віталій Станіславович 

 

 

Дєнісова Тетяна Мирославівна, народилася 04 березня 1957 року, освіта вища, лікар - педіатр ДЗ СМСЧ №3 МОЗ України, обрана від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ  РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

 

 

 

 

 

 

Жданюк Степан Іванович, народився 15 грудня 1956 року, освіта вища, регіональний інформаційно-комп’ютерний центр, менеджер з регіонального розвитку, обраний від Української Народної Партії

 

 

Помічники-консультанти:
Жданюк Роман Васильович
Наумчук Володимир Миколайович

 

Кніовець Анатолій Степанович, народився 09 липня 1983 року, освіта вища, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, заступник начальника відділу праці, обраний від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 

 

 

 

Ковбасюк Микола Миколайович, народився 09 травня 1972 року, освіта вища, директор центру дозвілля "Лісова пісня", обраний від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

 

Помічники-консультанти:
Тиндик Світлана Дмитрівна
Сімашко Світлана Захарівна
Омельянець Валентина Сергіївна Савчук Юрій Володимирович

 

 Конопелько Катерина Володимирівна, народилася 29 квітня 1981 року, освіта вища, інженер ВП "Рівненська АЕС", обрана від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ  РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

 

 

 

 

 

Кречик Анатолій Іванович, народився 05 листопада 1967 року, освіта вища, заступник міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради, обраний від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Помічники-консультанти:
Ковальчук Зінаїда Петрівна
Гордійчук Любов Степанівна
Лисак Сергій Петрович 
Савонік Оксана Ярославівна 

 

Куц Ігор Валерійович, народився 26 червня 1977 року, освіта вища, адвокат, обраний від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"  

 

 

 

 

 

 

Лаврук Наталія Василівна, народилася 10 серпня 1979 року, освіта вища, дільничний лікар-терапевт ДЗ СМСЧ №3 МОЗ України, обрана від Політичної партії "Сила людей"

 

 

 

 

 

 

Мензул Олександр Павлович, народився 28 вересня 1973 року, освіта вища, заступник начальника служби надійності, ресурсу та продовження експлуатацї ВП "Рівненська АЕС", обраний від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Помічники-консультанти:
Федорчук Віталій Анатолійович
Орехов Дмитро Сергійович
Макарук Сергій Васильович 
Артемчук Наталія Григорівна 

 

Назарчук Оксана Михайлівна, народилася 04 квітня 1983 року, освіта вища, завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ РОЛЦ ДСЕСУ, обрана від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  - УКРОП"

 

Помічники-консультанти:
Оксенюк Віталій Вікторович
Пашко Марія Миколаївна

 

 

Павлишин Євгеній Павлович, народився 23 листопада 1985 року, освіта незакінчена вища, фізична особа – підприємець, обраний від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 

 

 

 

 

Павлусь Руслан Олександрович, народився 15 грудня 1986 року, освіта вища, інженер ВП "Рівненська АЕС", обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ  РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

Помічники-консультанти:
Глущик Олег Михайлович
Саворона Роман Петрович
Коломієць Руслан Расихович 
Ляшик Костянтин Юрійович 
Момотюк Ярослав Ігорович 

 

Пан Павло Павлович, народився 28 лютого 1990 року, освіта вища, лікар загальної практики - сімейний лікар ДЗ СМСЧ №3 МОЗ України, обраний від Політичної партії "Сила людей"

 

Помічники-консультанти:
Слобода Наталія Володимирівна

 

 

 

Петрович Наталія Григорівна, народилася 18 грудня 1981 року, освіта вища, вчитель Кузнецовської гімназії, обрана від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Помічники-консультанти:
Данилко Вікторія Анатоліївна
Забродоцький Андрій Васильович

 

 

 

Присяжнюк Сергій Вікторович, народився 02 січня 1971 року, освіта вища, обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  - УКРОП"

 

 

Помічники-консультанти:
Журба Василь Іванович

 

 

Рожко Анатолій Петрович, народився 25 червня 1960 року, освіта середня спеціальна, Кузнецовський міський територіальний центр для безпритульних, черговий з режиму, обраний від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

 

Помічники-консультанти:
Дзидзан Руслан Володимирович
Суворін Олександр Вікторович

 

 

Самойлова Тетяна Дем’янівна, народилася 02 червня 1968 року, освіта середня спеціальна, вихователь ДНЗ №2, обрана від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

 

 

 

 

 

 

Семенюк Людмила Олексіївна, народилася 02 січня 1970 року, освіта вища, вчитель ЗОШ №2, обрана від Української Народної Партії

 

Помічники-консультанти:
Мирончук Вікторія Всеволодівна

 

 

 

Стояновський Олександр Йосипович, народився 17 вересня 1984 року, освіта вища, спеціаліст 1 категорії Секретаріату міської ради, обраний від Політичної партії "Сила людей"

 

 

 

 

 

 

Хвалько Ніна Степанівна, народилася 20 березня 1977 року, освіта вища, вчитель ЗОШ №1, обрана від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" 

 

 

 

 

 

 

Чех Олександр Леонідович, народився 27 листопада 1979 року, освіта вища, інженер ВП "Рівненська АЕС", обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ  РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

Помічники-консультанти:
Когут Орест Степанович
Саган Володимир Віталійович
Басик Олександр Володимирович  
Глущик Олександр Михайлович 
Бедик Сергій Михайлович 

 

Чумак Олена Миколаївна, народилася 20 вересня 1979 року, освіта вища, фізична особа-підприємець, обрана від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ  РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

 

 

 

 

 

Шаблій Володимир Олександрович, народився 06 лютого 1970 року, освіта вища, начальник зміни служби фізичного захисту, ВП "Рівненська АЕС", обраний від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" 

 

Помічники-консультанти:
Велікдус Єва Василівна

 

 

 

Шарапов Сергій Валерійович, народився 28 березня 1980 року, освіта вища, інженер ВП "Рівненська АЕС", обраний від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ  РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

 

 

 

 

 

 

Шумра Ірина Вікторівна, народилася 08 липня 1985 року, освіта вища, секретар Вараської міської ради, обрана від Політичної партії "Сила людей"

 

Помічники-консультанти:
Антонов Валентин Юрійович

 

 

 

Ющук Дмитро Анатолійович, народився 21 квітня 1981 року, освіта вища, в.о. голови Володимирецької районної організації УТМР, обраний від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"