Відділ майна комунальної власності міста

Структура відділу

Савченко Ірина Іванівна
Начальник відділу майна комунальної власності міста
Макарчук Людмила Іванівна
Головний спеціаліст  відділу майна комунальної власності міста
Бартосевич Наталія Василівна
Головний спеціаліст відділу майна комунальної власності міста
Мацюк Ніна Миколаївна
Спеціаліст 1 категорії відділу майна комунальної власності міста
Жданюк Катерина Василівна
Спеціаліст 1 категорії відділу майна комунальної власності міста

Адреса відділу:

34440, м.Кузнецовськ
м-н Незалежності, 1
каб.201-204

Графік роботи:

Понеділок - четвер з 8.00 до 17.15
П'ятниця з 8.00 до 16.00
Перерва з 13.00 до 14.00

Телефон та e-mail:

(03636) 2-46-64, 2-49-97, 2-14-15
Факс - (03636) 2-46-64

Основні завдання та функції в сфері енергозбереження:

• Залучення зовнішніх інвестицій в енергозбереження, пошук джерел фінансування, формування проектних пропозицій, що пов’язані з реалізацією міської енергетичної політики.
• Здійснення моніторингу стану та розвитку галузі енергетики на території міста.
• Проведення аналізу існуючого стану справ щодо забезпечення міста енергоресурсами та прогнозування їх потреби.
• Збір, аналіз та узагальнення інформації щодо ефективності використання енергоресурсів підприємствами ЖКГ та бюджетної сфери міста.
• Залучення на договірних началах суб’єктів підприємницької діяльності, що не належать до комунальної власності територіальної громади міста, до участі в розробці проектів ефективного використання енергоресурсів бюджетними установами, підприємствами та житловим фондом.
• Забезпечення на території міста реалізації державної політики комплексного розвитку та реформування у сфері житлово-комунального господарства відповідно до повноважень відділу.
• Забезпечення виконання державних програм, розроблення та виконання місцевих програм реформування та розвитку житлово-комунального господарства (надалі - ЖКГ) міста (у частині впровадження енергозберігаючих заходів та засобів контролю за споживанням енергоресурсів).
• Координація роботи підприємтв житлово-комунального господарства, бюджетної сфери з питань впровадження енергозберігаючих технологій. • Забезпечення виконання інших завдань передбачених чинним законодавством.

Державні програми з енергоефективності

Пост-реліз про Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 22 травня 2015 року у м.Києві в НСК Олімпійський

Відновлювальна енергетика України: перші результати та поточні завдання

Запровадження механізмів державної підтримки впровадження енергоефективних заходів у житлових будівлях

Програма енергоефективності "Ощадний дім"

Досвід та перспективи кредитування ОСББ та ЖБК. Програма кредитування фізичних осіб на термомдернізацію в житлових будинках

Програма енергозбереження для населення у Львівській області

Практика м. Луцьк щодо здешевлення кредитів на утеплення будинків

Залучення кредитних коштів для проведення енергоефективних заходів у будинках ОСББ

Енергетичний менеджмент в житлових будівлях

Ресурсні центри підтримки ОСББ - центри чистої енергії

Досвід ЄС щодо імплементації енергоефективних заходів у будівлях

Фінансування ЄБРР для проектів енергоефективності в будівлях

Підтримка ОСББ з фінансових і організаційних питань МІЖНАРОДНОЮ ФІНАНСОВОЮ КОРПОРАЦІЄЮ (IFC)

Державні програми з ергоефективності

calc
Енергоефективний калькулятор для розрахунку вартості енергоефективних заходів, суми необхідного кредиту та розміру державної компенсації на утеплення житла. Енергоефективний калькулятор для ОСББ дозволяє:
- вибрати енергоефективні заходи та розрахувати їхню вартість;
- визначити суму необхідного кредиту та розмір державної компенсації;
- розрахувати економію від впровадження заходів (в розрахунку на 1 м2);
- ознайомитися з додатковими перевагами термомодернізації. Розрахунки в калькуляторі є орієнтовними.