Заступники міського голови:

zubrezka

Зубрецька
Ніна Олексіївна

•   Посада - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, прийом громадян проводить щочетверга з 15.00 до 17.00 год.
  •   Дата народження - 23 січня 1959 року
  •   Місце народження - м.Мурманськ
  •   Освіта - вища, Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік», за кваліфікацією – економіст
  •   Телефон роб. - 2-25-75

Народилася 23 січня 1959 року в місті Мурманськ. Громадянка України.
     В 1981 році закінчила Львівський торгово-економічний інститут по спеціальності «Бухгалтерський облік», за кваліфікацією – економіст. Освіта вища.
     Після інституту працювала ревізором Кременчуцької райспоживспілки.
     З 1983 року по 1984 рік - бухгалтером обласної торгово-оптової бази м. Тернопіль.
     З липня 1984 року по грудень цього ж року – старший ревізор відділу робітничого постачання РАЕС.
     З грудня 1984 року  по травень 2013 року працювала на різних посадах у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради: начальник відділу бухгалтерського  обліку і контролю - головний бухгалтер міського фінансового відділу, заступник завідуючого- начальник бюджетного відділу, заступник голови виконкому - завідуюча фінансовим  відділом, завідуюча міським фінансовим відділом.
     З 2001 року – заступник міського голови - начальник фінансового управління.
     В травні 2013 року була звільнена в зв’язку із закінчення повноважень виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.
     16 грудня 2015 року призначена на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
     Одружена. Разом з чоловіком мають дочку та сина.

krechik1

Кречик
Анатолій Іванович

•   Посада - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, прийом громадян проводить щосереди з 15.00 до 17.00 год.
  •   Дата народження - 05 листопада 1967 року
  •   Місце народження - с.Озерці Володимирецького району Рівненської області
  •   Освіта - вища, Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості за кваліфікацією "Інженер з організації, експлуатації та ремонту обладнання АЕС"
  •   Телефон роб. -
  • Народився 5 листопада 1967 року в селі Озерці Володимирецького району Рівненської області. Громадянин України.
    З 1975 року по 1983 рік навчався в Озерецькій восьмирічній школі.
    З 1983 року по 1985 рік навчався в Ново-Рафалівській школі-інтернат.
    З 1985 року по 1987 рік перебував на службі в Радянській армії.
    З 1987 року по березень 1989 року працював різноробочим.
    З квітня 1989 року по 5 лютого 2017 року працював в структурному підрозділі ЦТПК  ВП «Рівненська АЕС» на посадах: черговий слюсар АВР, машиніст котлоагрегатів, старший машиніст котельного устаткування.
    З 2006 року по 2011 рік навчався у Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «АЕС», кваліфікація «Інженер з організації, експлуатації та ремонту обладнання АЕС».
    Одружений. Разом з дружиною виховують трьох дочок.
    07 лютого 2017 року приступив до виконання обов’язків на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

biruk

Бірук
    Борис Іванович

•   Посада - керуючий справами виконавчого комітету,прийом громадян проводить щопонеділка з 15.00 до 17.00 год.
    •   Дата народження - 06 січня 1973 року
    •   Місце народження - с.Велихів Володимирецького району Рівненської області
    •   Освіта - вища, Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність – юрист»
    •   Телефон роб. - 3-28-82

Народився 06 січня 1973 року в с.Велихів Володимирецького району Рівненської області. Громадянин України.
    З 1980 по 1988 рік навчався у Велихівській восьмирічній школі.
    З 1988 по 1991 рік навчався  в СПТУ №28 смт. Володимирець Рівненської області.
    З 1991 по 1993 рік проходив  строкову службу в Збройних  силах. Під час проходження строкової служби в повітряно-десантних військах брав участь в бойових діях на території Югославії, Придністров’я та Північної Осетії.
    З 1993 по 2003 рік проходив службу в МВС України, а з 2003 по 2010 рік в пенітенціарній службі України.
    Має вищу юридичну освіту. В 2000 році закінчив правознавчий факультет  Львівського інституту внутрішніх справ при Національній  академії внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність – юрист».
    В серпні 2014 року записався добровільно в ряди Збройних сил України.
    З листопада 2014 року брав участь в АТО. Нагороджений державними нагородами.
    З 2016 року навчається в Університеті «Україна» на юридичному факультеті.
    З 2015 року є депутатом Рівненської обласної ради сьомого скликання.
    3 січня 2017 року  приступив до виконання обов'язків на посаді керуючого виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.
    Одружений. Разом з дружиною мають троє дітей.