Кузнецовське міське комунальне підприємство

kmkpАдреса: 34400, Рівненська область, м.Вараш, майдан Незалежності, 2.
Адреса електронної пошти: kmkp@ukrpost.ua.
Телефон приймальні та факс: (03636) 2-11-65.
Графік роботи: понеділок – четвер 8:00 год. – 17:15 год.
п’ятниця – 08:00 год. – 16:00 год.
обідня перерва  з 12:00 год. до 13:00 год.
вихідний – субота, неділя.

Директор- Семенюк Ігор Слававович - 2-20-07

Коротка характеристика Кузнецовського міського комунального підприємства

КУЗНЕЦОВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО в подальшому - Підприємство - створене відповідно до рішення сесії Кузнецовської міської ради від 21.12.1999р. №81.

Вараська міська рада /в подальшому - Власник/ є засновником  Підприємства.

Повна назва підприємства - КУЗНЕЦОВСЬКЕ  МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, скорочена назва - Кузнецовське МКП та КМКП.

Підприємство створено з метою забезпечення надання населенню територіальної громади м. Вараш та суб’єктам господарювання, підприємницької діяльності житлово – комунальних послуг відповідно до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»  та постачання теплової енергії відповідно до  інших чинних нормативно-правових і законодавчих актів, рішень органів місцевого самоврядування, розпоряджень міського голови, а саме:

- послуги з постачання та транспортування теплової енергії;

- послуги з централізованого водовідведення;

- послуги з централізованого водопостачання;

- послуги з вивезення твердих побутових відходів;

- послуги із захоронення побутових відходів;

- капітальний ремонт автомобільних доріг.

doc Рішення Вараської міської ради від 09.06.2017 №773 "Про внесення змін до установчих документів Кузнецовського міського комунального підприємства"

doc Рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 19.10.2017 №173 "Звіт про роботу Кузнецовського міського комунального підприємства за 9 місяців 2017 року"