Комунальне підприємство "Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації"

Комунальне підприємство «Кузнецовське міське бюро  технічної   інвентаризації» (скорочена назва –КП «КМБТІ»).
Підприємство створено в червні 2003 року, форма власності – комунальна 100%

1. Поштова адреса КП «КМБТІ»
 м-н Перемоги, 23,
5 поверх, м.Кузнецовськ, Рівненська обл., 34400
Електронна адреса БТІ  Е-mail: kusbti@kuznetsovsk.com.ua
Телефон загальний (03636) 2-32-86
Тел./факс (03636) 2-62-89
2. Графік роботи
Робочі дні:
Понеділок- четвер – 8:00-18:15
П'ятниця – 8:00-17:00
Перерва – 12:00-14:00 (стіл замовлень з 12:00-13:00)
Вихідні: субота, неділя

3. Дані про керівництво
директор - Келлер Віктор Георгійович, тел.2-62-88
гол. інженер – Федінчик Олена Володимирівна, тел.2-62-89
гол. бухгалтер – Вітренко Леся Володимирівна, тел.2-44-03

4. Структура підприємства
 - адміністрація;
 - виробництво:
     відділ технічної інвентаризації та обліку об’єктів нерухомого майна;
     відділ приватизації;
     відділ оцінки об’єктів нерухомого майна;
     відділ землевпорядних робіт.

5. Зона обслуговування та надання послуг КП «КМБТІ»

5.1. Технічна інвентаризація нерухомого майна.
5.2.Облік об’єктів нерухомого майна в адміністративних межах Кузнецовської міської ради.
5.3. Приватизація житлового фонду – житлові будинки (квартири) та кімнати в гуртожитках комунальної власності територіальної громади міста Кузнецовськ.
5.4. Землевпорядні та геодезичні роботи, оцінка нерухомого майна (крім земельних ділянок) – в межах України, але, як правило, м.Кузнецовськ та прилеглі райони: Володимирецький, Сарненський, Зарічненський райони Рівненської  області та Маневицький район Волинської області.

6. Послуги, які надаються
а) послуги по технічній інвентаризації  та облік об’єктів нерухомого майна  незалежно від форм власності:
- послуги щодо приватизації комунального  житлового фонду (квартир, кімнат та житлових приміщень у гуртожитках) територіальної  громади м.Кузнецовськ;
  - технічна інвентаризація об’єктів нерухомості в т.ч. і безхазяйного майна (послуга ліцензійна);
  - облік об’єктів нерухомого майна;
  - видача довідок за матеріалами технічної інвентаризації  щодо об’єктів нерухомого майна(послуга ліцензійна);
  - визначення інвентаризаційної вартості майна на дату проведення технічної інвентаризації ;
  - видача висновків щодо можливості поділу та виділу нерухомого майна;
  - технічна інвентаризація та облік тимчасових споруд і  малих архітектурних форм.

б) ліцензовані послуги по землевпорядних та геодезичних роботах
  -   проведення землевпорядних робіт;
  - виконання топографо-геодезичних  робіт , в т.ч кадастрові    зйомки, топографічні роботи.

в) ліцензовані послуги по експертній оцінці
-  експертна оцінка об’єктів нерухомості як суб’єкта оціночної діяльності (крім земельних ділянок).

7. Технічне забезпечення підприємства
 - 12 робочих місць спеціалістів облаштовано комп’ютерною та оргтехнікою;
- прилади та обладнання: теодоліти оптичні, нівеліри, тахеометр електроний,  GPS Stratus  (навігаційне обладнання), тощо;
- лазерні та мірні  рулетки.