Документ № 1570 від 27.05.2019 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

27.05.2019 №1570
 
Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради

З метою визначення загальних засад проведення конкурсів на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради, відповідно до ст.ст. 25,26 Закону України «Про освіту», ч. 2 ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2018 року за № 454/31906 та ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Положення про конкурс на  посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради, що додається.

2. Визначити управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради уповноваженим органом для проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради.  

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.       

      

Міський голова                                                                 С.АнощенкоВкладення: