Документ № 1181 від 28.02.2014 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(Сорокова сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

28.02.2014 №1181
 
Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Кузнецовськ

З метою визначення механізму надання суб'єктами господарювання послуг з вивезення побутових   відходів у м. Кузнецовськ, відповідно до ст. 35-1 Закону України «Про відходи»,  ст.ст. 27, 28 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 25, 30 Закону  України    «Про благоустрій населених пунктів», Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070, Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173, керуючись п.55 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Кузнецовськ проводити на конкурсних засадах.

2. Затвердити Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Кузнецовськ згідно додатку.

3. Визначити  організатором  конкурсу  з  надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Кузнецовськ – виконавчий комітет Кузнецовської міської ради.

4. Виконавчому комітету Кузнецовської міської ради за підсумками конкурсу укласти договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Кузнецовськ з переможцем конкурсу.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Кузнецовської міської ради від 16.08.2013 № 981 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Кузнецовськ».

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Ю. Кравця.

Секретар міської ради                                                             І. КуцВкладення: