Документ № 274 від 23.12.2014 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

23.12.2014 м.Кузнецовськ №274
 
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.07.2013 №96 «Про затвердження Положення про Порядок проведення на території міста Кузнецовськ виставково-ярмаркової та презентаційної діяльності»

З метою створення належних умов для участі вітчизняних підприємств у традиційних виставково-ярмаркових заходах, у рамках яких запроваджено просування на споживчий ринок конкурентоспроможної вітчизняної продукції, налагодження взаємовигідних ділових контактів між суб’єктами господарювання, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  22.08.2007 №1065 «Про вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності в Україні», керуючись пп.8 п.а ст.30, ч.2 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 08.07.2013 №96 «Про затвердження Положення про Порядок проведення на території міста Кузнецовськ виставково-ярмаркової та презентаційної діяльності» виклавши додаток в новій редакції (додається).

2. Відділу економіки виконавчого комітету міської ради разом з суб’єктами господарювання, які займаються організацією виставково-ярмаркових заходів організовувати залучення до участі безпосередніх товаровиробників та заохочення кращих учасників.

3. Організацію виконання рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету міської ради (В.Грушевський); координацію -  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Т.Сич); контроль – на постійну комісію з питань розвитку підприємництва, торгівлі, послуг, регуляторної політики та захисту прав споживачів (О.Ципан).

 В.о.міського голови                                                                              І.Куц