Документ № 1739 від 20.11.2014 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

25.11.2014


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(сорок сьома сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

20.11.2014 №1739
 
Про затвердження Порядку надання орендарю згоди на здійснення поліпшень орендованого комунального майна, яке неможливо відокремити від відповідного об’єкта без завдання йому шкоди, за час його оренди

На  виконання  протокольного доручення 44 сесії міської ради «Про розгляд   питання  розроблення Положення щодо надання дозволу на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального  майна на сесії міської ради»,   керуючись Законом  України «Про оренду державного та комунального майна», ст.778  Цивільного кодексу України, ст.25, ч.2 ст.42, ч.9 ст.59 та  п.5  ст.60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Порядок  надання орендарю згоди на здійснення поліпшень  орендованого комунального майна, яке неможливо відокремити від відповідного об’єкта  без завдання йому шкоди,  за час його оренди (додається).

2.  Скасувати  рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 24.12.2008  №432  «Про затвердження Порядку надання орендарю згоди на здійснення поліпшень орендованого комунального майна за час його оренди» .

3. Контроль  за  виконанням рішення покласти  на  заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Ю.Кравця.

 

Секретар міської ради                                                                                       І. Куц

 

 Вкладення: