Документ № 114 від 29.09.2011 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

УКРАЇНА

КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА    Проект

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

29.09.2011 м.Кузнецовськ №114
 
Про затвердження Порядку відрахування до бюджету м. Кузнецовськ частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями

Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 69 Бюджетного кодексу України, пункту 29 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок відрахування до бюджету м. Кузнецовськ частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, що додається.

2.   Керівникам комунальних унітарних підприємств міста забезпечити надходження відрахувань частини прибутку (доходу) до міського бюджету згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.

3. Кузнецовській об’єднаній державній податковій інспекції здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до бюджету м. Кузнецовськ частини чистого прибутку (доходу) та інформувати фінансове управління виконавчого комітету Кузнецовської міської ради щомісяця до 10 числа про обсяги надходження до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) окремо за кожним комунальним унітарним підприємством або їх об’єднанням.

4.   Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 20.09.2007 №231 “Про затвердження Порядку відрахування господарськими організаціями, які належать до комунальної власності, або у статутних фондах яких є частка комунальної власності, до загального фонду бюджету міста Кузнецовськ частини прибутку (доходу)”.

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Н. Зубрецьку.

 

 Міський голова                                                   С. АнощенкоВкладення: