Документ № 269 від 15.06.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання
(Восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

15.06.2016 №269
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 20.11.2014 №1739 «Про затвердження Порядку надання орендарю згоди на здійснення поліпшень орендованого комунального майна, яке неможливо відокремити від відповідного об’єкта без завдання йому шкоди, за час його оренди»

У зв’язку з обранням  Кузнецовської міської ради сьомого скликання,    керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст.25,ст.26,ч.12ст.59 та ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести до рішення міської ради від 20.11.2014 №1739   «Про   затвердження   Порядку надання орендарю згоди на здійснення поліпшень орендованого комунального майна, яке неможливо відокремити від відповідного об’єкта без завдання йому шкоди, за час його оренди», такі зміни:

                   -у п.5   після слів « … на розгляд…» , слова «… постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, приватизації, транспорту, зв’язку та енергозбереження…» замінити словами: «…постійна комісія з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження…»;

                   - у п.6 слова «Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, приватизації, транспорту, зв’язку та енергозбереження…», замінити словами «Постійна комісія з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження….».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. Грушевського.

Міський голова                                                                     С. Анощенко