Документ від 07.07.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

03.10.2016


УКРАЇНА
07.07.2016
 
Відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 17.07.2014 року № 134 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна на території м.Кузнецовськ»

 

м.Кузнецовськ                                                                                                                  07.07.2016 року

1. Загальна інформація про регуляторний акт.

Рішення  виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 17.07.2014 року № 134 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна на території м.Кузнецовськ».

2. Інформація про виконання заходів з відстеження результативності.

 Відділ комунальної власності виконавчого комітету Кузнецовської міської  ради.

3. Інформація про тип відстеження.

Повторне

4. Цілі регуляторного акту,що були визначені на момент його прийняття.

Цілями запропонованого рішення є сприйняття реалізації повноважень органів місцевого самоврядування та забезпечення ефективного розвитку їх діяльністю по управлінню господарським комплексом та регулюванням його функціонування; управління  житлово – комунальним господарством,забезпечення належного контролю за утриманням та експлуатацією об’єктів нерухомого майна.

Забезпечення зручного,оперативного і недорогого обслуговування населення,установ і організацій по наданню облікових,інвестиційних та інформаційних послуг в одній установі та збереження єдиної бази щодо існуючих матеріалів технічної інвентаризації  та тих, що створюються.

5. Строк виконання заходів.

 Один рік.

6. Методи одержання результатів відстеження.

Для базового відстеження результативності регуляторного акта проводиться аналіз  статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність.

Враховуючи мету прийняття регуляторного акта  для відстеження його результатів визначено такі показники, як збереження єдиної  бази щодо існуючих матеріалів технічної інвентаризації та тих, що створюються.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності.

 Показниками, які характеризують наслідки дії регуляторного акта є врегулювання відносин щодо взяття на облік, збереження та використання матеріалів технічної інвентаризації нерухомого майна в адміністративних межах територіальної громади міста Кузнецовськ та їх архівів.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Дія  регуляторного акту приведе до збереження єдиної бази щодо існуючих матеріалів технічної інвентаризації та тих, що створюються.

Начальник відділу комунальної власності                               І.Савченко

07.07.2016 року

 

 

 Вкладення: