Документ № 275 от 11.11.2019 г. Действующий

  Связанные документы

  История документа

История отсутствует

Публикация документа

11.11.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

11.11.2019 №275
 
Про проведення перерозподілу бюджетних призначень в межах міських програм

У зв’язку з проведеним аналізом фактичного використання бюджетних коштів по Програмі соціальної допомоги в місті Вараш затвердженої рішенням міської ради від 13.10.2017 №873 «Про затвердження Програми соціальної допомоги в місті Вараш на 2018-2020 рік» (зі змінами) та міської Програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців м.Вараш на 2018-2020 рік» (зі змінами) та з метою ефективного, результативного та цільового використання бюджетних коштів, відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України, підпункту 2 пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 №18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести перерозподіл бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу бюджетних призначень річного розпису бюджету м. Вараш на 2019 рік по головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради, а саме:

1.1. Зменшити бюджетні призначення в сумі 243 000,00 грн. за КПКВК 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» передбачених міською Програмою соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців м.Вараш за напрямком:

- надання одноразової грошової допомоги членам сім’ї військовослужбовця або добровольця, який загинув під час виконання ним обов’язків військової служби у зоні здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;

1.2. Збільшити бюджетні призначення в сумі 243 000,00 грн. на КПКВК 0813033 «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» передбачених міською Програмою соціальної допомоги в місті Вараш за напрямком:

-  надання соціальних гарантій шляхом здійснення відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають на це право, автомобільним транспортом загального користування за міськими маршрутами Собор (м. Вараш) – Залізнична станція (м. Вараш), маршрутом №7 (Автовокзал – Реабілітаційний центр – Автовокзал), маршрутом №8 Хлібозавод-ЗОШ№4-Ювілейний 11-Автовокзал-Хлібозавод   та приміським маршрутом Вараш АС – Дачні ділянки.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради забезпечити погодження перерозподілу бюджетних призначень, передбачених пунктом 1 цього рішення, з постійною комісією Вараської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Вараської міської ради внести зміни до річного розпису бюджету м.Вараш на 2019 рік згідно з пунктом 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                  Сергій АНОЩЕНКОВложения: