Документ № 278 от 12.11.2019 г. Действующий

  Связанные документы

  История документа

История отсутствует

Публикация документа

12.11.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

12.11.2019 №278
 
Про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста у 2019 році

Заслухавши та обговоривши інформацію про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста у 2019 році, на виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 28.05.2019 року №110 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста у 2019 році», керуючись ст. 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію про підсумки літнього відпочинку  та оздоровлення  дітей міста у 2019 році взяти до відома (додається).

2. Роботу підприємств, установ, організацій міста всіх форм власності, профспілкових комітетів з проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста у 2019 році вважати задовільною.

3. Відзначити достатній рівень проведеної роботи по місту з організації та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

4. Вараcькому  відділу поліції ГУНП в Рівненській області,  управлінню освіти (О.Корень), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (З.Рибак), службі  у  справах  дітей (А.Ільїній), міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (С. Пашко):

4.1. Забезпечити облік та поновлення банків даних дітей з найменш соціально захищених категорій сімей з метою повноцінного проведення оздоровчої кампанії 2020 року.

4.2. Забезпечувати надалі систематичний контроль за способом життя та поведінкою неповнолітніх, які перебувають на обліку в органах внутрішніх справ, за необхідності, надавати допомогу в організації їх дозвілля, відпочинку, зайнятості.

4.3. Проводити заходи щодо виявлення безпритульних, бездоглядних дітей з метою їх соціально-психологічної реабілітації.

5. Державному  закладу  «Спеціалізована  медико-санітарна  частина  №3 МОЗ України» (О.Коцюбинському) забезпечити проведення медичних оглядів протягом 2019-2020 навчального року з метою обліку та формування банку даних на дітей диспансерної групи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                                       Сергій АНОЩЕНКОВложения: