Документ № 280 от 13.11.2019 г. Действующий

  Связанные документы

  История документа

История отсутствует

Публикация документа

13.11.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

13.11.2019 №280
 
Про надання дозволу громадянам на вчинення правочину

Розглянувши заяви громадян ------, ------ від 25.10.2019 року №131/01-46, відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866, керуючись статтею 177 Сімейного кодексу України, статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», підпунктом 4 пункту б частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл громадянам ------, ------, а саме:

- на надання згоди на підписання та укладення договору купівлі – продажу квартири, яка знаходиться за адресою: ------, неповнолітньою дитиною ------, року народження, де йому на праві приватної спільної часткової власності належить 1/4 частка даної квартири та право користування, у разі забезпечення його правом власності 1/3 часткою житлового будинку, який знаходиться за адресою:------.

2. Зобов’язати ------, ------ направити в службу у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради документи, що підтверджують право власності на житло ------, ------ року народження.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міськогоголови з питань діяльності виконавчих органів ради А. Кречика.

                                                                          

Міський голова                                                                       Сергій АНОЩЕНКОВложения: