Нові перемоги міжнародного рівня вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості

17 листопада у місті Київ відбувся ХІ Дитячий Міжнародний Конкурс - Фестиваль «Brilliant Запрошує 2019». Захід проходив у Будинку культури Київського Національного економічного університету за підтримки CID (International Dance Council) Танцювального Ради при ЮНЕСКО, Міжнародного фестивального Комітету Brilliant International, Посольства Литовської Республіки в Україні тощо.

Продовжити

Підвищили рівень обізнаності дітей щодо Євросоюзу

15 листопада 2019 року 150 учнів шкіл - лідери учнівського самоврядування, учасники євроклубу «Глобус» гімназії взяли участь у проєкті-грі «Євросесія», яку було проведено представниками ЄС в Україні на базі ЗОШ №1 (від ЗОШ №1, №2, №3, №4, №5 – по 22 учасники, гімназії – 16 учасників, БДЮТ, Заболоттівська ЗОШ – 12 учасників).

Делегація Представництва ЄС в Україні відвідала Вараш

15 листопада, в рамках інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні», місто Вараш відвідала делегація Представництва Євросоюзу в Україні. Дана кампанія спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейського Союзу, відносин між Україною та ЄС та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Продовжити

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, 13 листопада 2019 року під головуванням Анощенка Сергія Івановича, міського голови, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Продовжити

На Рівненщині змоделюють мережу закладів надання публічних послуг

За дорученням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука кожна область має змоделювати мережу об’єктів, що надають послуги для людей. Для цього створять карту з актуальними візуалізованими об’єктами, що надають адміністративні сервіси для людей. Проєкт мережі має відображати якість, доступність публічних послуг і те, як люди будуть їх отримувати.

Продовжити

Зміни до бюджету міста внесено

8 листопада 2019 року відбулося ІІ пленарне засідання 36 сесії Вараської міської ради, під час якого депутати одноголосно прийняли рішення «Про внесення змін до бюджету м. Вараш на 2019 рік».